Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

"legitimno pravo menazdmenta je da sastavi ekipu od 15 30godisnjih stranaca"

komotno mozemo da se prebacimo u belgijsku ligu

Link to comment
8 minutes ago, levi said:

sranje, ali moglo je da se pretpostavi da će biti višak, kad su krenuli da potpisuju

 

Ako ga prodaju pretpostavljam da je to dogovoreno i pre ovih potpisa, samo iz marketinških razloga nisu hteli da objave odmah, da ne bi izazvali odijum zvezdaške javnosti. A sada kada su potpisali sve ovo, prodaja Simanića neće biti uzeta za zlo.

U startu nije bilo nikakve logike da se potpišu i Braun i Faje ako su računali na Borišu.

Edited by Nikodije
Link to comment

ma naravno da je bolje za njega

samo nisam siguran koliko je za zvezdu dobra ovakva kadrovska politika

sve formirani igraci (jos pre 10 godina :D ), presli zenit

ok, od filipa covica se moze ocekivati da "raste"

Link to comment

Nekako mi je ovim promenjena cela slika o ekipi. Simanic mi je bio uzdanica da to sve nece biti prematoro i da ima ko da raste tokom sezone, uz to domaci igrac za kup i kls.
Ovako ne znam sta planiraju ali ova ekipa je klimav zub. Prodajes nba potencijal bez ikakve garancije da ce starac Faje moci da iznese Evoligu a nije igrao ni evrokup pre nas. Bez ikakve garancije da Braun lici na nesto posle duge pauze.
Ovo je terzicevski potez, nisam ovo ocekivao od KK.

Link to comment

Kako nisi očekivao, i ranije su prodavali igrače kada dođe dobra ponuda. Pazi da ne odbiju milion evra. Nije to fudbal pa da svaki panj može da se proda za tri miliona

Link to comment
Kako nisi očekivao, i ranije su prodavali igrače kada dođe dobra ponuda. Pazi da ne odbiju milion evra. Nije to fudbal pa da svaki panj može da se proda za tri miliona
Jesu ali su ti igraci nesto dali na velikoj sceni a i nikad nije bila ovakva situacija da je ekipa puna matoraca a da prodamo jedinog mladog.
Link to comment
15 minutes ago, pbg12345 said:

a odakle uopste to za milion evra?

 

pretpostavka na osnovu predjasnjih iskustava sa robijom :) mada jos nije objavljeno da je uopste robija kupac

Link to comment

a to

mislio sam da se pojavila negde informacija

 

ne znam ,meni deluje potpuno suludo da neko da milion necega za simanica

niti je simanic garant rezultata u blizoj buducnosti, niti ce se moci za godinu dve tapnuti nekom za vise

prosto ne vidim racunicu

a trziste prepuno igraca koji mogu vise (jace i bolje) za daleko ispod te cifre

 

mada i za guduru je bilo prilicno suludo, ako je uopste istina da su uzeli taj novac koji se pominjao

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...