Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

10 minutes ago, pacey defender said:

Narrroooode mooooj, mi gore vama dole + minuli rad, dakle jedno kvalitetno poseravanje po navijacima Zvezde.

 

U normalnim okolnostima bih se nasladjivao jer nam takmicarski sve ovo sto Nebojsa radi ide u prilog, ali jebiga, ima ovo sire posledice po drustvo i desava se Zvezdi zato sto se desava slicno na mnogim drugim mestima. Ako vam je za utehu, sada stvarno mozemo svi glasno da kazemo Zvezda=Srbija.  

Gde likujem, ovo sa poremećenim bahatim govnetom i Lakijem je da popizdiš.

 

Ja se solidarišem sa Zvezdašima u ovom momentu.

Link to comment
Just now, renne said:

Fakin anbiliving

 

Zasto? Od finala ABA lige protiv Buducnosti je jasno za sta KK Crvena Zvezda sluzi Nebojsi Covicu. Cekao je godinama da navijaci zaborave prvi boravak njegovog sina u Zvezdi, odlazak Radonjica kojem nije padalo da malog idiota uvrsti u tim, i ispunio je sebi i porodici jedinu zelju koju u kosarci jos uvek ima - da mu sin djuska kosarku u Evroligi. Dakle, kad covek sagleda kontekst nema ovde niceg neverovatnog, svaki potez koji se povlacio od dolaska Alimpijevica na klupu je sluzio i sluzi samo toj jednoj svrsi. Posto je Nebojsu realnost ujela za guzicu, sto su svi znali da ce da se desi jer mu je sin u kosarkaskom smislu nesposobni ali zato beskrajno bahati debil, klizio je, klizio i na kraju skliznuo u tipican denial u kojem je on sve lepo zamislio i sproveo ali, eto, postoje neki na relaciji Beograd - Zagreb koji imaju neke fantomske motive da ruse klub i njegovu minuciozno smisljenu strategiju.

 

Covic dr Nebojsa je jednostavno, sto bi se reklo ulicnim zargonom, prolupao. Ono sto je najstrasnije u nekoj siroj slici je to da je docekao da se citava drzava spusti na njegov nivo do mere do koje ce ovo biti moguce jer je vec moguce i desava se u svim sferama drustva. Ako moze sin ministar da tati ubaci u dzep milione od prodaje oruzja zasto tamo neki kepec iz Zeleznika ne bi gurao sina da igra kosarku na nivou na kojem to ne moze? To je sad postala uobicajena i normalna stvar.

Link to comment

Korporativno ruše Zvezdu, vrv je  i Laki uključen u to zavereničko kolo s Bokanom, Ostojom, Tedeskijem (ako neko zna predsdnika KK Primorska neka stavi), do duše CedOli nas još nije pobedila...

Laki, priznaj koju su ti poziciju dali u korporaciji za rušenje Nebojše i Filipa.

Edited by simple red white
Link to comment
26 minutes ago, MayDay said:

Gde likujem, ovo sa poremećenim bahatim govnetom i Lakijem je da popizdiš.

 

Ja se solidarišem sa Zvezdašima u ovom momentu.

Slažem se.

 

Ne nalazim šta je Nebojša tačno izgovorio na Lakijev račun. Ali ako dobro razumem šta se dogodilo i šta se dešava poslednjih mesec dana, Laki sada treba da ima na raspolaganju razne vrste podrške, od pravne, preko fizičke do medijske. 

 

Laki, drži se i nemoj da budeš u fazonu da si jak i da je sve možeš sam.

 

Sad nazad na sina Filipa i Nebojšu - mislim da je bitno da imamo u vidu SNS momenat i društvenu klimu. Inhibicije su popustile, grabi se šta se može, mora se imati odmah jer nam to pripada, jer kada ako ne sad i ko ako ne mi, došlo je naše vreme. Filip i Nebojša su znali šta može da prođe 2012.godine, a šta ne može da prođe, pa su verovatno seli i porazgovavali i doneli pametnu odluku, da Filip da saopštenje i kaže da zbog toga i toga više neće da opterećuje klub, da odlazi, itd. Ne znam da li su sada seli i razgovarali, ali vidimo epilog, da nije dovoljno samo ostati u timu, nego i kvalitetno se posrati po dežurnim kritizerima, a nekima i pripretiti. 

Edited by pacey defender
Link to comment
Just now, pacey defender said:

Sad nazad na sina Filipa i Nebojšu - mislim da je bitno da imamo u vidu SNS momenat i društvenu klimu. Inhibicije su popustile, grabi se šta se može, mora se imati odmah jer nam to pripada, jer kada ako ne sad i ko ako ne mi, došlo je naše vreme. Filip i Nebojša su znali šta može da prođe 2012.godine, a šta ne može da prođe, pa su verovatno seli i porazgovavali i doneli pametnu odluku, da Filip da saopštenje i kaže da zbog toga i toga više neće da opterećuje klub, da odlazi, itd. Ne znam da li su sada seli i razgovarali, ali vidimo epilog, da nije dovoljno samo ostati u timu, nego i kvalitetno se posrati po dežurnim kritizerima, a nekima i pripretiti. 

 

Da, ovo je kljucno, to je taj naprdnjacki mindset da je realnost ono u sta sam sebe ubedio da jeste jer imam korist od toga. Ko je protiv toga taj je Djilas Dragan i ukrao je, u zavisnosti od dana kad se izgovori, izmedju 500 i 619 miliona evra.

 

Mada, navijaci Zvezde su na svoju ruku, umeju da iznenade i ne bi me zacudilo da vec u ponedeljak dodje do ozbiljnih sranja u Pioniru. Ne bi me zacudilo ni da je Covic vec slao abere Pavicevicima i zamolio ih da ne talasaju previse sto se rezultata utakmice tice. Taman kad pomislis da su navijaci Zvezde najveca grupa debila koja se okupila oko neke ideje desi se nesto kao ono sa podrskom Omicu i izbacivanjem Delija iz hale, ravno niotkuda i bez ikakve organizacije. Covic dr Nebojsa ce morati debelo da se potrudi da amortizuje nezadovoljstvo koje ce puci kao cir na tribinama ako rezultat krene juzno.

Link to comment
8 minutes ago, Goranz said:

Navijači da oteraju čoveka koji je stabilizovao klub i (gotovo) svake godine donese ABA i EL? Zvuči realno.

 

Deo tako razmislja, ovaj koji je usvojio naprdnjacki svetonazor, deo razmislja da je ovo izdrkavanje s Filipom vredjanje i kluba i navijaca. Videcemo.

Link to comment
3 minutes ago, nautilus said:

imao sam neka posla po gradu pa nisam gledao, sta je tacno rekao o lakiju?

 

"Nisu navijaci isprozivali Filipa, niti Delije, vec jedan navijac... prepoznat je... to je Laki pojedinac... knjizevnik koji zivi na relaciji BG-ZG i njegov kompanjon iz Krusevca."

 

Nisam gledao ni ja, ovo sam pokupio s drugog foruma.

Link to comment
3 minutes ago, harper said:

 

"Nisu navijaci isprozivali Filipa, niti Delije, vec jedan navijac... prepoznat je... to je Laki pojedinac... knjizevnik koji zivi na relaciji BG-ZG i njegov kompanjon iz Krusevca."

 

Nisam gledao ni ja, ovo sam pokupio s drugog foruma.

 

Kakva gnjida, čisto malo da obelodanimo da se zna ko je, malo da se primiri, a i ako ga neko navata i izlomi, neće da škodi. 

Bojkot kluba do daljnjeg.

Link to comment
12 minutes ago, harper said:

 

"Nisu navijaci isprozivali Filipa, niti Delije, vec jedan navijac... prepoznat je... to je Laki pojedinac... knjizevnik koji zivi na relaciji BG-ZG i njegov kompanjon iz Krusevca."

 

Nisam gledao ni ja, ovo sam pokupio s drugog foruma.

 

Zna kako da zapreti a da to ne bude pretnja. Pa dobro, uvek se moze iskopati onaj predmet iz specijalnog suda za zloupotrebe u Presevu i Bujanovcu dok je izvesni tamo bio stagod.

 

Mislim da je to jos u fazi istrage, bilo bi lepo proveriti.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...