Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

6 minutes ago, simple red white said:

Laki, Laki...prepoznat si i lociran...najebao si.:D

 

Da, time se bavi predsednik kluba. Prikuplja privatne informacije o random navijacu koji je popizdeo zbog zajebavanja kluba i od njega na KZS pravi neprijatelja koji ima neke veze sa Zagrebom, dakle, Hrvatskom, dakle, mora da je neki ustasa. A krstenog trenera da nadje time se ne bi bas bavio, da bi iskopao nekog ko ce da mu trpi sina u timu morao je iz penzije da vraca coveka. 

 

Laki, druze, zajebi da ides na utakmice, natovarice ti budala neke udbase da te istamburaju. Ti si svoje odradio, ako u ponedeljak ne bude par hiljada ljudi koji ce Covicu da sruse Pionir na glavu onda ovaj klub i zasluzuje Sakotu na klupi i Filipa na terenu.

Link to comment
18 minutes ago, Goranz said:

 

Nije mi jasno otkud toliko čuđenje. Čovek odlično poznaje problematiku nalaženja minuta za sina.

 

Sakotin sin je bar bio talentovan za kosarku, tesko da on moze u istu recenicu s bankarskim sluzbenikom i njegovim t-rex rucicama.

Link to comment

"Naravno na udaru je najviše Filip Čović. Zaboravilo se polufinale i finale prošle godine. Da, pogrešio je protiv Partizana. Pa šta? Neko drugi je grešio protiv Makabija i Asvela.

Sve se to ciljano priča kako bi Filip napustio Zvezdu, e pa neće moći! To se neće desiti dok sam ja ovde, oko toga se nećemo igrati. On jeste moj sin, ali ja sve igrače gledam kao sinove." 

 

A Šakota pored klima glavom...

 

Jebeni psihopata. Gasi klub.

Link to comment
4 minutes ago, FPLS said:

"Naravno na udaru je najviše Filip Čović. Zaboravilo se polufinale i finale prošle godine. Da, pogrešio je protiv Partizana. Pa šta? Neko drugi je grešio protiv Makabija i Asvela.

Sve se to ciljano priča kako bi Filip napustio Zvezdu, e pa neće moći! To se neće desiti dok sam ja ovde, oko toga se nećemo igrati. On jeste moj sin, ali ja sve igrače gledam kao sinove." 

 

A Šakota pored klima glavom...

 

Jebeni psihopata. Gasi klub.

 

On 22.11.2019. at 13:40, harper said:

 

Ono sto mora da se desi je da se dovede normalan trener i bankarski sluzbenik izbaci iz tima. Ono sto ce se desiti je da ce bankarski sluzbenik ostati u timu, bice otpusteno par ovih iskusnijih koji imaju problem s Filipom i dovesce se trener koji ce pristati na to da vuce ekipu s hendikepom koji mu je ugradjen u tim. Naravno, jedino sto bi mozda moglo da promeni stvari je da cela hala u ponedeljak izvizdi Filipa i poruci i njemu i njegovim briznim roditeljima da Zvezda nije njhov privatni klub i da je bilo dosta zajebavanja. Na zalost, samo mozda. Sve ovo sto je do sada radjeno s Filipom ukazuje na to da su Covici potpuno izgubili kontakt s realnoscu a onda je tesko ocekivati da ce se dozvati pameti, sta god da se desi na tribinama.

 

Link to comment
2 minutes ago, FPLS said:

"Naravno na udaru je najviše Filip Čović. Zaboravilo se polufinale i finale prošle godine. Da, pogrešio je protiv Partizana. Pa šta? Neko drugi je grešio protiv Makabija i Asvela.

Sve se to ciljano priča kako bi Filip napustio Zvezdu, e pa neće moći! To se neće desiti dok sam ja ovde, oko toga se nećemo igrati. On jeste moj sin, ali ja sve igrače gledam kao sinove." 

 

A Šakota pored klima glavom...

 

Jebeni psihopata. Gasi klub.

Narrroooode mooooj, mi gore vama dole + minuli rad, dakle jedno kvalitetno poseravanje po navijacima Zvezde.

 

U normalnim okolnostima bih se nasladjivao jer nam takmicarski sve ovo sto Nebojsa radi ide u prilog, ali jebiga, ima ovo sire posledice po drustvo i desava se Zvezdi zato sto se desava slicno na mnogim drugim mestima. Ako vam je za utehu, sada stvarno mozemo svi glasno da kazemo Zvezda=Srbija.  

Link to comment

Koliko god čovjek da  pomisli u jednom momentu da je Ćoki dostigao vrhunac poganluka, bahatosti i primitivizma, on svaki put kad izađe u javnost, tu granicu probije. Nema kod njega granice, fuj! 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...