Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

odgledao par minuta i pripalo mi muka.

 

"nekako najdalji od lopte", u pokušaju da objasni da Čović igra ok odbranu. sam sebi skače u usta.

 

"konstantno na liniji dodavanja, konstantno gleda u svog igrača.", pa ne znam... ono, mogao je da gleda u plafon, očigledno da je to kriterijum za lošu odbranu ovom tipu. a Filip dva metra od svog igrača koji stoji u ćošku, ni blizu ne bi bio da spreči bilo kakvo dodavanje.

Link to comment
1 minute ago, villiem said:

 

ja gledam, pa ne znam, skupio sve na gomilu, nije bas pametnica

 

Tesko mi majke mi rodjene da ga gledam i na tv jos da ga gledam na snimku sa nekom analizom.

Link to comment

Vredi odslušati, čovek objašnjava da ne razume zašto Fićko prevodi loptu, kad to može da radi Perperoglu, npr. Ne karikiram, da ne bude zabune.

Link to comment
Quote
Svi postali statisticari hahaha ne kazem da je on dobar ili savrsen nego da nije kriv za lose zvezdine partije... ne moze biti kriv neko ko nema akcije za sebe vec sluzi samo da prenese loptu

 

Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

Vredi odslušati, čovek objašnjava da ne razume zašto Fićko prevodi loptu, kad to može da radi Perperoglu, npr. Ne karikiram, da ne bude zabune.

 

Pokusao sam nekih 5 minuta i stvarno vise nisam mogao. Kad neko kaze "statistika je kao bikini" a nije Zvonko Mihajlovski dobijem nervni slom.

Edited by harper
Link to comment



Svi postali statisticari hahaha ne kazem da je on dobar ili savrsen nego da nije kriv za lose zvezdine partije... ne moze biti kriv neko ko nema akcije za sebe vec sluzi samo da prenese loptu
 


A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
6 minutes ago, Djolle said:


 

 


A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 

Ako ćemo realno, to je Gist shvatio pa je počeo da prenosi loptu, do duše dva puta je tako zijanio loptu ali se vidi napredak.

Počeće i Perper i Faje i Simana, šta tu ima da se Junior meša u svoj posao.

Link to comment
1 hour ago, Djolle said:


 

 


A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 

 

Genijalno.

Link to comment

slazem se da bi nas napad izgledao bolje kada bi neko drugi prenosio loptu i organizovao napad a filip covic radio ono sto radi svaki plejmejker, stoji sa leve strane napada i gadja trojke sa 23% uspesnosti.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...