Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, assignment said:

 

Kako on sam ne shvati kada mu lupaju blokade, baca lopte u out, i bude ponižavan na terenu od strane protivnika, meni nije jasno... 

 

 

Isto mozes da se pitas i za predsednika drzave. Na isti kalup je i taj idiot izliven. Resis da izmastas, nacrtas realnost i cao. 

 

Ovaj kod vas je privatizovao klub..zvalavi je privatizovao drzavu ali sve svodi na isto.

Link to comment
Ljudi, možete da pričate koliko hoćete, ali svakom navijaču I igraču je sportski uspeh kluba valjda na prvom mestu. A da tatin sin upravo to uništava je jasno još od prvog dana kada ga je Tata uvalio Alimpijeviću. 
 
Nije on sam osvojio ABA, i te tri partije su bile solidne gde nije imao minus i to protiv Budućnosti koja nije bila na nivou, a tokom cele godine smo već videli što i vidimo sada. 
 
Kako on sam ne shvati kada mu lupaju blokade, baca lopte u out, i bude ponižavan na terenu od strane protivnika, meni nije jasno... 
 

Zalim slucaj ali sam je osvojio aba. I to upravo kad su zalosne sove radosno povikale evo je karma kad se Reglend povredio. Da je neko drugi istupio na - 10 mogli bi da diskutujemo.
I to je neki sportski uspeh, i to prilican. Cak su i neke od zalosnih sova tada pisale da ne bi bilo eticki izbaciti ga iz tima nakon toga. Ja sam rekao da je porobio ali da nije kvalitet za EL, nije ovde uopste pitanje ko koliko zna jer je plej of pokazao koliko nijedan od ovih lakija pojma nema. Ovde je pitanje elementarne pristojnosti.
Link to comment
32 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

 

+1

 

-1

 

Prdavca niko nije fizički napao, već mu je dobacivao šta misli o njemu i njegovom ćaletu. Nikakav razlog da Lazić kao šatro uzme gnoma u zaštitu od oštrih reči. Uau, možeš misliti hrabrosti. Osim toga, Lazić je na visokom drugom mestu najvećih štetočina na terenu, a zarađuje stotine hiljada evra. Umesto da se šatro kurči, mogao je da nauči da tapka loptu za ovih 7 godina.

 

 

Link to comment

Zvezdin skor u plej ofu ABA 2018/19 sa Čovićem na parketu/klupi

Polufinale: Na parketu +35 za 71 minut, Na klupi -12 za 54 minuta

Finale: Na parketu +73 za 93 minuta, Na klupi +15 107 minuta

 

Ukupno: Na parketu +108 za 164 minuta, Na klupi +3 za 161 minut

 

Prosek na 40 minuta: Na parketu +26, Na klupi +1

 

Statistika po meču: 21 minut, 9.0 PTS, 0.9 SK, 6.3 AST, 0.4 UL, 0.9 IL, šut iz igre 43% 

Link to comment
6 minutes ago, Ivo Petović said:

 

-1

 

Prdavca niko nije fizički napao, već mu je dobacivao šta misli o njemu i njegovom ćaletu. Nikakav razlog da Lazić kao šatro uzme gnoma u zaštitu od oštrih reči. Uau, možeš misliti hrabrosti. Osim toga, Lazić je na visokom drugom mestu najvećih štetočina na terenu, a zarađuje stotine hiljada evra. Umesto da se šatro kurči, mogao je da nauči da tapka loptu za ovih 7 godina.

 

 

 

stvarno?! njemu neko daje toliku platu??

meni je to neverovatno. ja bih rekao 60-70k/y, u vr' glave...

Link to comment
Zvezdin skor u plej ofu ABA 2018/19 sa Čovićem na parketu/klupi
Polufinale: Na parketu +35 za 71 minut, Na klupi -12 za 54 minuta
Finale: Na parketu +73 za 93 minuta, Na klupi +15 107 minuta
 
Ukupno: Na parketu +108 za 164 minuta, Na klupi +3 za 161 minut
 
Prosek na 40 minuta: Na parketu +26, Na klupi +1
 
Statistika po meču: 21 minut, 9.0 PTS, 0.9 SK, 6.3 AST, 0.4 UL, 0.9 IL, šut iz igre 43% 

Zaboravili lakiji za 2 meseca.
Link to comment
1 minute ago, samo_opusteno said:


Zaboravili lakiji za 2 meseca.

 

popu pop, bobu bob.

zasto se ne sme reci da je sad ocajan, cak iako je nekada bio dobar? 

sasvim je jasno da takav igrac nema mesta u EL.

(uprkos tome sto je nekad imao neku dobru seriju u ABA)

Link to comment

filipa trpite zbog nebojše. to je cena. eto tako idu stvari ako niste znali. on i povoljan položaj zvezda vas je podigao iz blata drugorazrednog kluba u ponos nacije. 

nebojša je izvukao klub iz dugova. ni to ne treba zaboraviti. unapredio marketing na najviši nivo u srbiji. i sad mu zameriti što voli sina jedinca? 

Link to comment
4 minutes ago, samo_opusteno said:


Zaboravili lakiji za 2 meseca.

Molim te postavi i statistiku iz ligaškog dela ABA lige i EC, da vide navijači koliko su ostrašćeni i koliko ne poznaju materiju...može i finale kupa, Filip je jednostavno štetočina za tim.

Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

Jbt, pokojni Covic igra po 15 minuta svaku. Ne 5, ne 7 nego 15 jebenih mimuta. :sad:

dok cak i u odsustvu barona, min dvojica od trojice jnekins, dobric, lazic ostaju ispod 15 minuta.. 

pa posle ovi branitelji govnara nek se zapitaju za koga je pravljena ova ekipa..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...