Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, Moća said:

a vi ne serite za Lazica jer se covek poneo bas kako treba u toj situaciji

+1


 

apropos filipa, jbg njegova je lopta. ne verujem da će pritisak ovog tipa uroditi plodom, a i izabrana je pogrešna osoba na koju se taj pritisak vrši

Link to comment
Lazic ljudina, fino je napusio licemerna goveda [emoji813]

Ne bih vredjao goveda, pitome su to zivotinje. Ovo su divlji ljudi bez elementarne kulture. Klasik srbijanac, nicim izazvan nivo samopouzdanja gde se on kao nesto nadvikuje i preti igracima koji su u glavnim ulogama pre par meseci ispisali pobednicku pricu na ponos svih zvezdasa. Igraci su placeni da kuliraju polusvet i ne znam koji kurac ulaze u rasprave, kao da ce ovaj posle Laziceve bukvice odjednom postati vaspitan.
Link to comment

Kakvo god mišljenje bilo na forumu, Lazić je kao kapiten uradio ispravnu stvar, zaštitio je svog saigrača. To se od jednog kapitena i očekuje.

Ne želim da vam stajem na muku jer je potpuno razumem, ali ovo iskaljivanje besa ka Čoviću junioru vas nigde neće dovesti.  Matori Čović je jedina adresa na koju se treba obratiti, ai sami znate da od toga nema ništa.

Link to comment

Za sve obožavaoce Juniora jedna lepa analiza koja ogoljava činjenicama nekvalitet Čovića (sa drugog mesta prenosim):

"Malo osnovne statistike iz prve 4 utakmice u EL.
Probacu da dam uporedo statistiku Filipa i Lorenca(zato sto se provlaci tvrdnja da Lorenco nije igrac za nas). Prvo cu ostaviti odnovni +/- skor iako on skoro nista ne govori ali ipak dovoljno kaze: Filip -44 Lorenco +26

Filip u EL (61min 31s), Lorenco u EL (62min 47s) = zanemarljiva razlika u minutazi:

- Timski indeks dok je Filip na terenu je 25 (prosecno igra nesto vise od 15min na utakmici i za to vreme ceo tim napravi indeks od 6). Timski indeks dok Filip nije na terenu je 242 (prosecno igramo bez Filipa nesto manje od 25 min i za to vreme tim napravi indeks od 60). Jeste 2x vise vremena bez Filipa ali indeks je 10x veci

- Timski indeks dok je Lorenco na terenu je 97 (prosecno igra nesto vise od 15min na utakmici i za to vreme ceo tim napravi indeks od skoro 25). Timski indeks dok Lorenco nije na terenu je 170 (prosecno igramo bez Lorenca oko 25 min i za to vreme tim napravi indeks od 42). Jeste 2x vise vremena bez Lorenca ali indeks je manje od 2x veci

- eDIFF dok je Filip u igri nam je -34,9 a kad Filip ne igra je +8,5
- eDIFF dok je Lorenco u igri nam je +15,6 a kad Lorenco ne igra je -21

(eDIFF prilicno dobro daje utisak o nekom igracu a inace predstavlja interpoliranu cifru na 100 poseda. Prevedeno, kada je Filip na terenu na svakih 100 poseda lopte, tim KKCZ gubi 34,9 poena razlike a kada ne igra mi na svakih 100 poseda dajemo 8,5 poena vise nego sto primimo)

Licni eDIFF je jos katastrofalniji i za Filipa iznosi -70 (na svakih 100 poseda on primi 70 poena vise nego sto da). Ni Lorenco se nije bas proslavio i njegov eDIFF iznosi -17,6 ...


 

Link to comment
50 minutes ago, samo_opusteno said:


Ne bih vredjao goveda, pitome su to zivotinje. Ovo su divlji ljudi bez elementarne kulture. Klasik srbijanac, nicim izazvan nivo samopouzdanja gde se on kao nesto nadvikuje i preti igracima koji su u glavnim ulogama pre par meseci ispisali pobednicku pricu na ponos svih zvezdasa. Igraci su placeni da kuliraju polusvet i ne znam koji kurac ulaze u rasprave, kao da ce ovaj posle Laziceve bukvice odjednom postati vaspitan.

 

Ne znam ni ja koji kurac igrači ulaze u rasprave sa navijačima, umesto da se pokunje i pobegnu u svlačionicu. Ako već dozvoljavaju da im 20 minuta na poziciji plejmejkera bude tip koji bez bloka na svojoj polovini ne može ni da prenese loptu preko pola, a pride igra samo zato jer je tatin sin, onda treba da dozvole i pojedincima iz publike da budu time nezadovoljni. A možda je Lazić frustriran time što vidi kuda ide ovaj tim, ali umesto da bude kapiten u svlačionici, on je kapiten na tribinama. 

Link to comment

...pride ne sećam se da sam ga video da tako hrabro skoči da brani svog saigrača Alena Omića i da se napušava sa ultra kopom kada su ga vređali, nego su to morali da rade semenkari. Nisam video ni da je stao u zaštitu bivšeg saigrača Kalinića. Ali zato za smrdljivog gnoma bi dao i srce i dušu i tukao se ispred hale ako treba.

Edited by Nikodije
Link to comment
Laki svaka cast za Covica a vi ne serite za Lazica jer se covek poneo bas kako treba u toj situaciji.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Mogao je dobri Laza kapiten i Kariju koju da kaže dok je ovaj ponižavao Filipa punih 17 minuta.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to comment
...pride ne sećam se da sam ga video da tako hrabro skoči da brani svog saigrača Alena Omića i da se napušava sa ultra kopom kada su ga vređali, nego su to morali da rade semenkari. Nisam video ni da je stao u zaštitu bivšeg saigrača Kalinića. Ali zato za smrdljivog gnoma bi dao i srce i dušu i tukao se ispred hale ako treba.

Zastitio je Omica, odveo je ekipu cim su pocele uvrede. Ne moze se nadvikivati sa par hiljada ljudi ali sa par psihijatrijskih slucajeva moze.
Link to comment
1 hour ago, Moća said:

Laki svaka cast za Covica a vi ne serite za Lazica jer se covek poneo bas kako treba u toj situaciji.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

+1

Link to comment

Ljudi, možete da pričate koliko hoćete, ali svakom navijaču I igraču je sportski uspeh kluba valjda na prvom mestu. A da tatin sin upravo to uništava je jasno još od prvog dana kada ga je Tata uvalio Alimpijeviću. 

 

Nije on sam osvojio ABA, i te tri partije su bile solidne gde nije imao minus i to protiv Budućnosti koja nije bila na nivou, a tokom cele godine smo već videli što i vidimo sada. 

 

Kako on sam ne shvati kada mu lupaju blokade, baca lopte u out, i bude ponižavan na terenu od strane protivnika, meni nije jasno... 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...