Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Jebi ga, ovako ce biti cele sezone a i znali smo da ce tako biti. Kad god Lorenzo Braun odigra lose ili prosecno mi cemo biti u debelom problemu jer ova mala strvina mora da igra i Tomic nece da pokusava nista sto bi strvini uzelo minute. Kad mu je bilo gusto u plej-of seriji Davidovac je mogao da mu igra prvog pleja, sad ga gura na cetvorku da cuva coveka viseg od njega kojem je jedini kvalitet da sutira trojke s visokim izbacajem preko ruke nizeg igraca. Zato ce, koliko vidim, da silbuje Brauna po nalogu gazde a Simanic ce da igra malo sutra. Buducnost skoro celu utakmicu igra sa peticom od 203 cm, mi nijednom nismo pokusali da odmorimo Gista igrajuci sa dve visoke cetvorke i pokusamo da rasirimo odbranu Buducnosti i iskoristimo to za prodore nasih bekova koji su fizicki debelo dominantniji od bekova Buducnosti. Sve vreme igramo u hendikepu da bi strvina imala minute, petorke se kreiraju po njemu i njegovim manama i zato se celu utakmicu kockamo s njihovim sutem spolja, a znamo da imaju niz odlicnih sutera.

 

Ko ima zivaca da ovo gleda, gledace. Ko nema, pametnije mu je da zakazuje neke zanimljive stvari u vreme kad igramo utakmice da se ne bi nervirao bezveze. KK Crvena Zvezda je talac jedne porodice koja ima projekat da od svog retardiranog sina napravi kosarkasa i da mu za to pokloni 300 hiljada evra. Imamo bezbroj opcija da branimo sta god hoces, nas celu utakmicu Buducnost jebe na istu foru jer se petorke sumanuto rotiraju kako bi udovoljile strvininim manama. Cuva Sehovica, ovaj mu ispuca nekoliko trojki, predje na Ivanovica ovaj napravi seriju, na Bamfordu i Kobsu se nije usudio ni da ga proba. Jedini period kad smo igrali dobro je bilo nekih 6-7 minuta na pocetku drugog poluvremena a onda je doslo vreme da Lorenzo odmori i cao djaci.

Link to comment
29 minutes ago, harper said:

Ko ima zivaca da ovo gleda, gledace. Ko nema, pametnije mu je da zakazuje neke zanimljive stvari u vreme kad igramo utakmice da se ne bi nervirao bezveze. KK Crvena Zvezda je talac jedne porodice koja ima projekat da od svog retardiranog sina napravi kosarkasa i da mu za to pokloni 300 hiljada evra.

 

Nemoj me zajebavati da je svom govnjivom midžetu dao 300 hiljada evra naših para?

 

Ipak, najjača stvar je što se niko ne buni. Ni zvižduka nisam čuo protiv govneta. Samo retardi i pizde su ostali u ovoj tužnoj zemlji...uvek si ovom narodu mogao da prodaš ciglu ako im pomeneš srpstvo, zvezdu i partizan, ali ovo je next level thing.

Edited by Ivo Petović
Link to comment
1 hour ago, Ivo Petović said:

 

Nemoj me zajebavati da je svom govnjivom midžetu dao 300 hiljada evra naših para?

 

Ipak, najjača stvar je što se niko ne buni. Ni zvižduka nisam čuo protiv govneta. Samo retardi i pizde su ostali u ovoj tužnoj zemlji...uvek si ovom narodu mogao da prodaš ciglu ako im pomeneš srpstvo, zvezdu i partizan, ali ovo je next level thing.

 

 

Na kraju utakmice su zvizdali svima.

Link to comment
1 hour ago, Ivo Petović said:

 

Nemoj me zajebavati da je svom govnjivom midžetu dao 300 hiljada evra naših para?

 

Ipak, najjača stvar je što se niko ne buni. Ni zvižduka nisam čuo protiv govneta. Samo retardi i pizde su ostali u ovoj tužnoj zemlji...uvek si ovom narodu mogao da prodaš ciglu ako im pomeneš srpstvo, zvezdu i partizan, ali ovo je next level thing.

 

Da li ih dobija ne znam ali toliki mu je ugovor po sezoni. Nije slucajno napravljena ona smesna kampanja o njegovoj maestralnoj igri u plej-ofu i tome kako nas je maltene sam odveo u Evroligu, posluzila je i da retard dobije mesto u timu i da za njega bude masno placen. Imas i veceras po raznim forumima teoreticare koji pisu gluposti o tome kako on nije bio najgori veceras i kako bi pre trebalo kritikovati neke druge igrace. Koliko vidim, prva omca se sprema Deriku Braunu kojeg Tomic vec trecu utakmicu opasno drka i polako stvara utisak kod navijaca da je to promasen transfer i da Braun nece pokazati nista. Ima jos vecih ludaka koji su se posle utakmice veceras ostrvili na Lorenza Brauna, ideja im je da on ne moze sam da nosi ekipu i da nije za prvog pleja jer je, valjda, normalno da drugog nemamo uopste.

 

Pored problema koji poslovicno imamo sa retardom u odbrani, ove godine ce s njim biti problem i u napadu. Njemu ako ne prodje prvi pik iskljuci se iz napada i uvali loptu saigracima, pa sve vreme napadamo nekim sumanutim 1 na 5 akcijama koje zavrsavaju tako kako zavrsavaju. Retard je umesto kosarke u poslednje vreme ucio i naucio kako da alibi kosarkom maksimalno ukloni sebe iz prvog plana tako sto nece nista da rizikuje a kad mu se otvori teren obavezno pokusava neke safe akrobacije tipa "imam dva saigraca same u kontri, okrenucu glavu i bacicu loptu da izgleda kao da je asistencija bez gledanja". idiot je veceras imao Derika i Gista, za koje znamo koliko su skocni iz zaleta, same u kontri a on je dodao Davidovcu ispred kojeg je bilo dva igraca, da bi ispalo kako je dodao bez gledanja. Izgleda je smislio da ce tim besmislenim atraktivnim potezima da nadomesti ogromne minuse koje nam pravi na obe strane terena. Tipican naprdnjak, ucinak nula ali gledacu da napravim neki lazan utisak i to ce da mi prodje kod budala na tribinama.

 

Mislim da cu ove utakmice u ABA ligi da preskacem ubuduce, nemam ja zivaca za ovo. Ceo zivot sam organizovao tako da sto manje primecujem ovu stoku koja je na vlasti i da sto manje imam kontakta sa njom, ne moram bas na kosarci da odrzavam taj konkat. Od Evrolige ionako nista ne ocekujem pa cu to mirno da gledam. Mi zivimo u drzavi u kojoj se ljudi na bilo kakvoj vlasti ponasaju kao da im je ceo zivot reality show u kojem ce stvarnost biti ne ono sto je stvarnost nego ono sto su umislili da je stvarnost. Uveren sam i da bracni par Covic takodje misli da ce od njihove babe postati evroligaska devojka a u tu iluziju su uvukli i Tomica. Ono sto se desava na terenu ih ne tangira mnogo, uvek se moze naci objasnjenje u nekom drugom igracu ili necem trecem. Vazno je samo da se istera svoje.

Edited by harper
Link to comment
1 minute ago, LeBron said:

Niko nije zvizdao igracima Zvezde.

 

Ок,можда ме утисак варао испред тв-а.Извињавам се ако сам погрешио.

Link to comment
3 minutes ago, Блок_64 said:

 

Ок,можда ме утисак варао испред тв-а.Извињавам се ако сам погрешио.

Prevario te utisak, dobili su aplauz i pored poraza, bio sam u hali.

 

Filip nema 300k ugovor, ima oko 100k. Ostalo u vezi njega se sve slazem sa Harperom i Petovicem. Samo slep covek ne vidi da on nikako ne pripada ovom timu, i plasim se da ce se ozbiljno narusiti atmosfera nastavi li Tomic da ga pusta da igra.

Link to comment

Ма шта више рећи о филипу.Мрско ми је да га гледам на тв.

А и у халу не идем да га не би гледао.

Edited by Блок_64
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...