Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Kako im ne dosadi da sami sebi skaču u usta, kako ne fasuju šizofreniju, napušavaju Kalinića za isto ono što Vučić (kojem ližu bulju) priča, samo uvijeno u neku pizdinsku priču o "kompromisu". 

Link to comment
3 minutes ago, James Marshall said:

Kako im ne dosadi da sami sebi skaču u usta, kako ne fasuju šizofreniju, napušavaju Kalinića za isto ono što Vučić (kojem ližu bulju) priča, samo uvijeno u neku pizdinsku priču o "kompromisu". 

 

Ti govoris o tim likovima kao da imaju mozga da sami razmisle o onome sto rade. Dakle, vec u startu si stvari postavio pogresno, tako da tvoje pitanje zapravo nema smisla. Vodje dobiju zadatak, "objasne" retardiranim klincima sta je Kalina rekao i zasto treba da mu se skandira, a onda ovi to recikliraju jer sami nisu sposobni da nadju, recimo, taj Kalinicev intervju i sami zakljuce sta je govorio. To tako ide, tamo niko niti misli, niti ima kapaciteta za to.

Link to comment

Od svih igraca u ovoj EL eri, najskepticniji sam bio kad su stigli Kalinic, Jovic i Kuzmic. I ajde, Milko, tu nisam pogresio. 

Ova prva trojica su dali fantastican doprinos svemu, Kalinic i Kuzmic za samo jednu sezonu. 

Na onom EP zadnjem Dudinom sam prvi put cuo i za Kalinica i za Vasu i za Nemanju Krstica, da mi je neko rekao da ce zavrsiti u Feneru i biti faktor u osvajanju EL (a ne mahac peskirom/nosac energetskih pica) nikad ne bih poverovao. 

Ona plejof serija protiv Partizana, i oni skokovi u napadu i poeni za pobedu u KLS (Vujoseviceva faca :laugh:) i u Moraci posle 100 godina ce se zauvek pamtiti. Kakav crni Mustafa. 

Iz mog okruzenja, vecini nas je ta ekipa 2014/15 najdraza od svih, iako nije bila najkvalitetnija. A glavni igraci Vilijams, Djenka, Bobi i Kalina. :smiley_hail:

Medalje s reprezentacijom tek da ne spominjem. :) 
 

Link to comment
15 minutes ago, Plajvi said:

Ona plejof serija protiv Partizana, i oni skokovi u napadu i poeni za pobedu u KLS (Vujoseviceva faca :laugh:) i u Moraci posle 100 godina ce se zauvek pamtiti. Kakav crni Mustafa. 

Iz mog okruzenja, vecini nas je ta ekipa 2014/15 najdraza od svih, iako nije bila najkvalitetnija. A glavni igraci Vilijams, Djenka, Bobi i Kalina. :smiley_hail:

Medalje s reprezentacijom tek da ne spominjem. :)

 

+100

 

Стичем утисак да нама, нормалним навијачима, те будале намјерно желе да покваре радост побједе. Слични примјери су Олимпијакос и Омић, Јанг Бојс и тенк, финале КЛС и Дејо, итд. Драго ми је да нормалан свијет не допушта да га убаце у тај дебилни калуп.

Link to comment
Quote

Сад бар знамо зашто морамо да се појављујемо у Арени у добром броју ако желимо да такве људе научимо, али добро намерно томе шта је Звездаштво...пошто они очигледно то за 5 живота не би научили. А када иза нас стоји маса, па чак и онаква као јуче...довољно је да се бар пола њих преиспита сутрадан. Чуј твитер...мало Звездаштво треба да прође кроз филтер...
Другар каже случајно се нашао на страни преко пута нас...људи појма немају зашто се њему звиждало и већина мисли зато што је прешао у фенер...док што неко каже постоји и онај део који зна...али тај део ће полако да се преваспита...они нас сигурно неће! Јер понављам, то нису ни људи из Пионира ни они са Маракане...то су неки чудни људи којима треба објаснити како и шта, када дође спортски догађај а у њему учествује Звезда!


Last edited by Генералштаб on 11 Oct 2019 07:28; edited 1 time in total

 

Link to comment
22 minutes ago, goofs said:

lep gest Kalinica (Milana), ali me povuklo malo da procesljam po njegovom instragramu i nadjoh biser za sva vremena :lol: stajeobojbt

 

  Reveal hidden contents

 

 

 

e, sad si zlom glom zadao domaci zadatak glede plocica :D :D :D

Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

 

 

Mogu samo da povuku za kurac posteni ciganski svet, jebo im pas mater placenicku. usput mogu i da nas nauce kako se dobijaju poslovi asfaltiranje auto-puteva uvlacenjem Vucicu u dupe.

Link to comment
2 hours ago, harper said:

 

Ti govoris o tim likovima kao da imaju mozga da sami razmisle o onome sto rade. Dakle, vec u startu si stvari postavio pogresno, tako da tvoje pitanje zapravo nema smisla. Vodje dobiju zadatak, "objasne" retardiranim klincima sta je Kalina rekao i zasto treba da mu se skandira, a onda ovi to recikliraju jer sami nisu sposobni da nadju, recimo, taj Kalinicev intervju i sami zakljuce sta je govorio. To tako ide, tamo niko niti misli, niti ima kapaciteta za to.

Ovo sinoć je baš bio zadatak jedan kroz jedan.Kalina mi nije drag nikako,ali svaka čast za jedan njegov jučerašnji postupak.

Link to comment

Da malo odstupimo od tragicnih tema kao sto su nepotizam Vesne Covic i tupljenje kurca Vucicevih udjiguza koji sebe nazivaju Delijama, meni nije bas najjasnije kako su velike evropske ekipe propustile da potpisu Gista. Nije da se zalim, super je sto je zavrsio kod nas, ali taj covek je jos uvek ziva vatra na terenu i veliki asset u reketu. Da i ne govorim o tome koliko iskustva ima i kako maestralno koriguje saigrace svake sekunde koju provede na parketu. Mi smo se prosle godine mnogo oslanjali na Stratosovo iskustvo i rutinu, ove godine s Gistom imamo dva igraca koji su bukvalno treneri na terenu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...