Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Jebe Bilija kad ne igra protiv Marinkovica, Sehovica i kad ne moze s 4 koraka. :D

Djenka je u goroj formi nego one sezone kad je bio u kurcu skroz do ABA plejofa. 

Majke mi se ne secam da sam ikada gledao tekmu u kojoj smo dobili Vilbekina, veci je baksuz od Deson Tomasa. 

Ocekivao sam neki sitan 5-10 razlike poraz, ali ovo je super rezultat kako igraju. 

Link to comment

Tomić ponovo pokazuje kolika je sisa ovim ostavljanjem tatinog na klupi, znaci da vidi problem, ali je prevelika sisa da ga riješi, čak i po cijenu da trpi rezultat. I zašto se jede govna sa D. Brojnom, ili ga otpusti ili mu daj minute.

Link to comment

Tomicu, vrati debila malo da se smejemo, ovako nije zanimljivo. Jebo te on, poltroncino raspala.

 

U ovakvoj atmosferi covek umesto da uvede petorku iskusnih igraca, koje je i doveo da igraju u ovakvim atmosferama, uvodi Odza i onog Nebojsinog idiota i gubi utakmicu za jebena cetiri minuta u prvoj cetvrtini. Koliko covek moze da bude glup da uradi tako nesto.

Link to comment
Ako je Novinar Danasa gledao ovu promaju u reketu u prvom poluvremenu, imaće štošta da napiše u sutrašnjem izveštaju.
On prati neki drugi sport

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to comment
2 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Tomić ponovo pokazuje kolika je sisa ovim ostavljanjem tatinog na klupi, znaci da vidi problem, ali je prevelika sisa da ga riješi, čak i po cijenu da trpi rezultat. I zašto se jede govna sa D. Brojnom, ili ga otpusti ili mu daj minute.

 

Jede govna s Braunom jer je Faje nicim izazvan pokazao da moze da igra na evroligaskom nivou, a Braun ima poveci ugovor koji bi valjalo raskinuti na stetu igraca, ako ikako moze.

 

Za ovo sa tatinim debilom je jasno odavno. Svi se molimo Bogu da odigramo utakmicu sa 11 igraca jer govance zauzima mesto u timu a praznik je kad ne izlazi na teren uopste. Svi to znamo, zna i Tomic, znaju igraci, zna i porodica Covic ali, jebi ga, sujeta + poltron na klupi = gledamo ovaj cirkus.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...