Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

jel pogrešio nešto? primetimo koji klubovi su se javili da brane uefu i ffp od zle pravne države švajcarske. nisam primetio da aston vila i kristal palas daju svoja 2c....

 

i da, duguju nam izvinjenje svi koji su sitijevo (dokazano nepostojeće) kršenje ffp-a predstavljali kao činjenicu, a utoliko veće ako to i dalje rade i pošto je na sudu dokazano da to nije istina. :dry:

Link to comment

Praštajte moju neinformisanost, ali šta je prvi tie-breaker kod istog broja bodova i deobe mesta od kojih neka ostavljaju ekipu u PL  a neka druga je šalju u Brod.  H2H ili GD 

Link to comment

Italijani i Španci koriste H2H. Zanimljivo da se kod Engleza H2H ne uzima nikada u obzir, ako dva tima imaju potpuno identičnu gol razliku, igra se jedna tekma na neutralnom.

Link to comment

Da, to praktično znači da imate 4 boda više od BOU, a ne 3. Dok Votfordu već gori.

 

Videćemo, i BOU i Votford imaju po tekmu sa Sitijem. Možda BOU i uspe da ih drkne sad dok šampanjac još teče hodnicima Etihada povodom ove odluke CAS.

Link to comment
1 hour ago, Pokojni Ruxin said:

jel pogrešio nešto? primetimo koji klubovi su se javili da brane uefu i ffp od zle pravne države švajcarske. nisam primetio da aston vila i kristal palas daju svoja 2c....

 

i da, duguju nam izvinjenje svi koji su sitijevo (dokazano nepostojeće) kršenje ffp-a predstavljali kao činjenicu, a utoliko veće ako to i dalje rade i pošto je na sudu dokazano da to nije istina. :dry:


Ja bih na tvom mestu pročitao malo pažljivije šta je napisano u obrazloženju. A eksplicitno nije dokazano nepostojeće kršenje, već su u pitanju tehnikalije. 

Link to comment

kakve tehnikalije? da su uspeli dokazati kršenje u prethodnih 5 godina nema te tehnikalije koja bi nas spasila. ali nisu. ako su i našli neke prekršaje u vezi ffp-a stariji su od 5 godina, a to nije tehnikalija. to su pravila koja je fakin uefa sama pisala.

 

tako da siti apsolutno NIJE kažnjen zbog bilo ffp-a, nego zbog odbijanja da sarađuje sa uefom.

Link to comment

Igrači Noriča su u subotu na terenu izgledali bezvoljnije nego ja ponedeljkom ujutro u kancelariji nakon što sam gledao NFL do dva iza ponoći. Malo mi je pretenciozno utakmicu protiv takvog protivnika nazvati utakmicom sezone...

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

kakve tehnikalije? da su uspeli dokazati kršenje u prethodnih 5 godina nema te tehnikalije koja bi nas spasila. ali nisu. ako su i našli neke prekršaje u vezi ffp-a stariji su od 5 godina, a to nije tehnikalija. to su pravila koja je fakin uefa sama pisala.

 

tako da siti apsolutno NIJE kažnjen zbog bilo ffp-a, nego zbog odbijanja da sarađuje sa uefom.


Pročitaj, pa mi daj odlomke ovde. U protivnom ću ih ja postaviti. Izvor da bude CAS, a ne Man City Twitter nalog

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...