Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Svaki Burnley korner, rutinski faul nad golmanom. Ne svira se ništa, čeka se VAR u slučaju gola, a to što Alison dobija batine bože moj.

1-1 realan rezultat

Link to comment
15 minutes ago, Lancia said:

:D Al si ga izVinisao. Znaci, seru Spanci.

 

Ma ne umem ja da procenim potencijal kod mladih igrača, redovno umislim da će se proslaviti neko dete koje posle odustane od profesionalnog fudbala i upiše školu ili tako nešto.

 

Možda za Jonesa grešim u suprotnom smeru, evo, dao je strašan gol Evertonu u kupu:

 

 

Ali da sam optimista - nisam.

Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Na potezu gde živim ima oun kurac fudbalera, Čelzija uglavnom. Jada se jedan vozač ubera, vozio dvojicu nekih mladaca od 18 godina koji igraju za rezerve. £10k nedeljno zaradjuju i kukaju.

Bambi Tošić je imao 10k u Junajtedu. Lijepo mu krenulo, poceo dobijati i koristiti sanse u kupovima, 2-3 bas dobre utakmice, lijepi potezi, nakon jednog trka nazad preko citavog terena blokirao centarsut, citav Old Traford aplaudirao, + ljevak kakvog Fergi voli a Gigsara se sprema za penziju.. i Bambi tako zatraži povišicu :fantom: 

Dobio tribine i pozajmicu u Keln.

Edited by kipo
Link to comment

Dobro, Sheffield Utd je prijatno iznenadjenje ove sezone. Samo da me ne čuju moji drugovi iz tog dela engleske, pošto svi vole Wednesday.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...