Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Ne bih ja poredio ovu utakmicu sa Lolinim zaključavanjem™ Marakane, ipak je Zvezda tad dala dva gola.

 

Šalu na stranu, Liverpoolu ovo može biti još jedna dobra lekcija uoči naredne sezone. Chelsea pod Mourinhom 2014-15 je već osvojio titulu kad je potopljen kod West Broma 3-0. Uslijedila im je grozna sezona, najgora pod Abramovichem.

 

On the other hand, jedna od ubjedljivijih Fergiejevih titula sa Unitedom se desila u sezoni kad su Taibi i društvo inkasirali 11 komada kod Chelsea i Southamptona.

Link to comment

Previše značaja pridajete jednoj utakmici. Da je bilo prijatno, nije bilo prijatno. Da je bitno, nije bitno. Ishendlovaće to Klopara kako treba, ne brinite.

 

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, ArleKino said:

Šalu na stranu, Liverpoolu ovo može biti još jedna dobra lekcija uoči naredne sezone. Chelsea pod Mourinhom 2014-15 je već osvojio titulu kad je potopljen kod West Broma 3-0. Uslijedila im je grozna sezona, najgora pod Abramovichem.

Dragi dječače, ja sam odviše star za ovo, ali poslušaj što ću ti rijeći. Liverpul je, dobro se sijećam, 1983 osvojio ligu bez pobijede u poslijednjih šest kola. A onda su 1984 osvojili i ligu, i Kup šampiona, i Liga kup šampiona. Stoga kaniš li pobijediti... 

Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

Previše značaja pridajete jednoj utakmici. Da je bilo prijatno, nije bilo prijatno. Da je bitno, nije bitno. Ishendlovaće to Klopara kako treba, ne brinite.

 

 

verovao sam ti posle tweeta, sad ti verujem još malo više, ali da budem potpuno iskren mislim da će mi trebati i treća poruka na istu temu da bih bio i definitivno ubeđen da ti nije stalo

Edited by Pokojni Ruxin
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

Ishendlovaće to Klopara kako treba, ne brinite.

Ishendlovaće prodajom Lovrena i Matipa, a zatim će se uzdati u power of positive thinking da VVD i Gomez odigraju 100% utakmica i to savršeno.

 

Ko li će tek da mu uskače na levo-desnog beka kad ode Milner, ja stvarno nemam pojma.

 

Link to comment
2 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

verovao sam ti posle tweeta, sad ti verujem još malo više, ali da budem potpuno iskren mislim da će mi trebati i treća poruka na istu temu da bih bio i definitivno ubeđen da ti nije stalo

Ali ono nije moj tviter nalog :unsure:

Link to comment

Cekaj Vini, sto mi krades potpis? Jel imam ja potpis uopste?

Pa sad, moze da bude jako zajebano sa tim poredjenjima iz prošlosti. Ozbirom da Pool nikog nece da kupi, da ostaju isti igraci vec trecu/cetvrtu sezonu, ne bi me zacudilo da sledece godine idemo na borbu za ligu sampiona. To je Klopov sablon, dostigni vrhunac i onda adio. Nadam se da je promenio stil.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

Ali ono nije moj tviter nalog :unsure:

 

nije se tweet sam preneo, niti je prenosilac bio bez motiva :sleep:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

 

Ko li će tek da mu uskače na levo-desnog beka kad ode Milner, ja stvarno nemam pojma.

 

Milner neće nigde otići, još nije odigrao 20 sezona... Ima vremena...

Link to comment
4 hours ago, Pokojni Ruxin said:

uvedeno kao zbog toga što ste nas pokrali u lš, pa su nam onda na osnovu te retardacije od pravila mangupi ukrali titulu još u drugom kolu...kad su nam ničim izazvani poništili pobedu baš protiv spursa u poslednjem minutu. imao si priliku tad videti :dry:

 

Pricas o Lesteru? Kada je to bilo?

Link to comment
17 minutes ago, kipo said:

Pricas o Lesteru? Kada je to bilo?

pričaš o mom dubokom poštovanju za genij fudbalskog rembrandta brendana rodžersa? prema lesteru sam ambivalentan

Link to comment
2 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

WP počeo već da uvežbava vinisanje za sledeću sezonu :D

Nema tu šta da se uvežbava, vinisanje je lifestyle, samo se laganim treningom održava forma.

 

Ništa moranje i naprezanje, samo strpljenje i disciplina, kao pranje zuba.

 

Ne daš da te ometaju sitnice kao što su trofeji i rekordi i pandemije. To je sve privremeno, ovosvetski.

 

Samo guraš dalje, nema stajanja, nema predaje. Beda mora da dođe pre ili kasnije. Dočekaćeš je.

 

Whine and inshallah. Jedan je bog. Takbir!

 

giphy.gif

 

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:


I kupiti jos jednog stopera za 75mil...

Neka bude samo 75% ovog prethodnog za 75 miliona i ja ne bih mogao da budem srećniji.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...