Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Dobro, ko zna kakav bi tok utakmica imala da ono Salahovo nije bila samo stativa, odbrana je baš netipična za Liverpul. Moraće nešto da menja Klopara.

Link to comment

Koji je najveći poraz na utakmici sa guard of honour? Znam da je nas Liverpool olešio 4-0 1998.godine, ali mi smo igrali sa Boa Morteom, Wrehom i sličnim Upsonima.

Link to comment



odbrana je baš netipična za Liverpul. Moraće nešto da menja Klopara.


Šta da menja kad od defanzivaca na klupi ima samo malog Vilijamsa?
Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

Šta da menja kad od defanzivaca na klupi ima samo malog Vilijamsa?

 

trenutno bi i on kao prinudni štoper bio bolji od Gomeza :lol:

 

Link to comment
3 minutes ago, ArleKino said:

Koji je najveći poraz na utakmici sa guard of honour? Znam da je nas Liverpool olešio 4-0 1998.godine, ali mi smo igrali sa Boa Morteom, Wrehom i sličnim Upsonima.

 

Ovde računaj na 4-1 do kraja.

Link to comment

tek sam posle ovog arletovog posta skapirao da je već 3, tako da računajte da sam vas zajebavao 33% jače ovih poslednjih par poruka moliću

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
7 minutes ago, čekmeže said:

Kako je glup Robertson, ispada kao iz voza, jebalo ga trčanje kao muva bez glave.

Škotski Moreno, jebiga, to jurcanje u napad obično ide u paketu sa debilnim ispadanjem u odbrani.

 

Nije fer što protiv njega ruksinovci primenjuju dupli pas i ostale sofisticirane kontinentalne poteze.

  

Just now, copkillah said:

trenutno bi i on kao prinudni štoper bio bolji od Gomeza :lol:

Umesto Gomeza može neki veznjak pa da se Fabinho povuče, ali nema smisla ubijati dečka u pojam ranom izmenom (kao onomad Lovrena protiv Spursa).

 

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ovde računaj na 4-1 do kraja.

 

Bice jedno 6-1, lagano. Ocekivano. Liverpul poslednja 4 gostovanja 0 golova. Ako umuvamo i taj jedan odlicno, prekidamo seriju :ph34r:

Link to comment
19 minutes ago, copkillah said:

Dobro, ko zna kakav bi tok utakmica imala da ono Salahovo nije bila samo stativa, odbrana je baš netipična za Liverpul. Moraće nešto da menja Klopara.


Eh tako su pričali i za Staridza na Marakani. 
 

btw sta bi Klop mogao da promeni? 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...