Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

salim se ja. mada ovaj lajk sigurno nije slucajan. ogicgledno zeli napustiti elitu. mozda hoce da igra sa wernerom.

bayern se fokusira na sanea a za havertza je u prici i real.

 

 

Link to comment

Pa, gde bas u Chelski :isuse:

 

Kai je i sinoc dao gol protiv Kelna. Pre par dana napunio 21 a vec na skoro 50 golova i 40 asist na 140 meceva u Bundesu.

Sve ispod 100mil je oruzana pljacka.

Link to comment

Kakav senzacionalisticki naslov u Independentu: Pogba stopped by police on eve of United's Premier League return!

Pa onda ide podnaslov kad se klikne na vest: Paul Pogba stopped by police and put in back of patrol car days before Premier League return

 

I na kraju se ispostavi da su ga zaustavili zato sto je vozio svog RR sa francuskim tablicama duze nego sto je dozvoljeno nakon uvozenja, a seo je u auto da bi mu uzeli podatke. I da, mora da plati kaznu od £150! Naravno, pre toga su rekli da mu je auto "konfiskovan".

 

Medije zaista treba spaliti.

Link to comment

Sportske net tako prenijeli vijest uz konstataciju na kraju da mu to nije trebalo pred mec sa Tot :dry:

 

Pratim te sportske net godinama, godinama se srozavaju a ja nikako da ih batalim. Prokleta navika. Ali stvarno su otisli dodjavola. Pokupe vijest, zamotaju je u svoje misljenje koje moze imati podlogu iskljucivo insajderskog karaktera direktno iz svlacionice ili Vudvordova ofisa. Bezocna laz i prevara.

Link to comment

Tako ja sa B92. Užasno prevode tekstove, analize kakve su imali ranije su retke, članci su nepismeni i često besmisleni, puštaju sve moguće komentare, osim na politici, a ipak i dalje najviše čitam njihove vesti.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...