Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Vaistinu, BHA se vec zalio pre 20 dana da ne mogu da menaju stadion iz ne znam kog razloga. Pokusavam da ukapiram dan danas, ne uspevam.

Link to comment

Verovatno nešto kao i Aston Vila, njihov stadion je njihova tvrđava, tu su najbolji bla bla. Mislim okej je sve to, ali će PL verovatno da ih podseti da će, u tom ekstremnom slučaju, da im isporuči račun zbog gubitaka, koji ovi neće moći da plate. 

 

 

Link to comment

Ti si antisemita :/ ... Celzi je gospodski klub

 

Realno, ne mislim da je on nekakava specijalna meta Celzija. Mada su uglavnom jos neprovereni igraci, Pulisic, Odoi i Zijec imaju slican profil i kolicinu talnta.

 

Celziju trebaju Levi bek i spic. Eventualno jedan odlican stoper.  Ostalo je manji prioritet. Cak bi mogli i da oslobode mesta u sredini (kazu da ce mozda Zorzinjo u Juve)

 

s' druge strane, unitedu bi legao ko samar budali. S' obzirom da trose pare kao blesavi, nebi me cudilo da obore Sancezovu rekordnu platu.  

Link to comment

Čelzi se preporodio od kada su dobili ban na transfere. Bilo bi glupo da se vrate starom modelu trošenja kao budale, kad ovako više nego bolje fercera i igraju odličan fudbal.

Link to comment
2 minutes ago, dragance said:

Čelzi se preporodio od kada su dobili ban na transfere. Bilo bi glupo da se vrate starom modelu trošenja kao budale, kad ovako više nego bolje fercera i igraju odličan fudbal.

mislim da moraju da se otvore za beka i spica, ali generalno se slazemo 

 

Junajtedu trebaju tri-cetiri vrhunska igraca da bi se vratili u borbu za titulu. Cak i Ole mi nije pun pogodak (i ako je uzeo Celziju meru nekoliko puta)

Link to comment

Dobro, hoće li neko da mi ljubezno objasni tu ideju igranja na neutralnim terenima?

 

Ako im je frka što navijača ima na stadionu, jedino bi imalo smisla da zatvore kapije i igraju pred praznim tribinama. Eventualno, ako ciljaju da stadioni budu najviše 50% puni, mogu da im privremeno smanje kapacitet i prodaju samo pola karata.

 

Ali nee, nego ćemo lepo da ispremeštamo mečeve po raznim gradovima kako bismo smanjili broj gledalaca! :isuse: Nema veze što će neutralni navijači ipak napuniti stadione, uz pomoć putujućih kontingenata. Jedini efekat bi bio haos u prevozu, ništa drugo ne bi postigli.

 

Ako nešto propuštam, ponizno molim za objašnjenje.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
10 minutes ago, Weenie Pooh said:

Dobro, hoće li neko da mi ljubezno objasni tu ideju igranja na neutralnim terenima?

 

 

Bar neću slušati™ kako Piško ćuti :fantom:

Link to comment
54 minutes ago, Weenie Pooh said:

Dobro, hoće li neko da mi ljubezno objasni tu ideju igranja na neutralnim terenima?

 

Ako im je frka što navijača ima na stadionu, jedino bi imalo smisla da zatvore kapije i igraju pred praznim tribinama. Eventualno, ako ciljaju da stadioni budu najviše 50% puni, mogu da im privremeno smanje kapacitet i prodaju samo pola karata.

 

Ali nee, nego ćemo lepo da ispremeštamo mečeve po raznim gradovima kako bismo smanjili broj gledalaca! :isuse: Nema veze što će neutralni navijači ipak napuniti stadione, uz pomoć putujućih kontingenata. Jedini efekat bi bio haos u prevozu, ništa drugo ne bi postigli.

 

Ako nešto propuštam, ponizno molim za objašnjenje.

jok, hoće da se igra bez publike na neutralcu, da se ne bi mase okupljale oko stadiona i grlile i ljubile da se igra na domaćim regularnim terenima

to je poenta

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...