Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

To je provizorni datum, ali je poenta da se sezona svakako nastavlja i završava, kad god to bilo, da li je april, maj, jun, ne menja stvar.

 

Link to comment
12 minutes ago, 189- said:

ne zna se to jos uvek. moze ovo da se odvuce do avgusta npr. i onda vec nema smisla nastavljati.

 

možda sam ja pogrešno razumeo:

Quote

 

The FA said it had “extended indefinitely” the date for the season to conclude after its board sanctioned a relaxation of the standard 1 June finish date given the unprecedented circumstances caused by the pandemic.


No date, even provisional, was given by the leagues for the season to be concluded, as there is a recognition the whole of society is in terribly uncertain times and any resumption, most probably behind closed doors, is dependent on government health advice and policies.

 

 

Link to comment

poenta je da se jos uvek nista ne zna. ovo su samo napisali da bude nekog kao datuma za najbolji scenario. 

 

nema smisla da se sjebe i sledeca sezona zbog desetak utakmica. pogotovo sto ce i tamo ona sezona biti sjebana zbog sp. 

Link to comment
1 hour ago, 189- said:

poenta je da se jos uvek nista ne zna. ovo su samo napisali da bude nekog kao datuma za najbolji scenario. 

 

nema smisla da se sjebe i sledeca sezona zbog desetak utakmica. pogotovo sto ce i tamo ona sezona biti sjebana zbog sp. 

 

Najbolje da će PL da dozvoli sebi da pukne skoro milijardu evra :lol:

 

Mislim pričamo o scenariju da ovo ne postane apokalipsa naravno, da ne bude zabune. Ali u svakom drugom slučaju, završiće je kad-tad. 

 

1 hour ago, Meazza said:

Nesto mi govori da nece biti tog SP, makar ne te godine.

 

To SP je bukvalno odraz svega najgoreg u fudbalu danas, minus Serhio Ramos

 

Link to comment
54 minutes ago, copkillah said:

 

Najbolje da će PL da dozvoli sebi da pukne skoro milijardu evra :lol:

 

 

a sta ako se pocne sa utakmicama i jedan igrac bude opet pozitivan na virus. opet testiranje svakoga u klubu, bar 100 ljudi, sto je opet 2000 u celoj ligi. 2000 testova da ode samo na igrace. samo zbog toga sto eto moraju zavrsiti prvenstvo. i opet odlaganje na dva meseca.

 

stvar je toliko velika da nisam siguran da ni taj argument da po svaku cenu mora da se igra da se ne izgube pare.

 

Link to comment
39 minutes ago, 189- said:

 

a sta ako se pocne sa utakmicama i jedan igrac bude opet pozitivan na virus. opet testiranje svakoga u klubu, bar 100 ljudi, sto je opet 2000 u celoj ligi. 2000 testova da ode samo na igrace. samo zbog toga sto eto moraju zavrsiti prvenstvo. i opet odlaganje na dva meseca.

 

stvar je toliko velika da nisam siguran da ni taj argument da po svaku cenu mora da se igra da se ne izgube pare.

 

 

šbbkbb, o tom po tom, ali je činjenica da je osnovna namera PL da se sezona završi odigravanjem preostalih mečeva. Naravno da do tada može da se desi milion stvari, ali ako se situacija smiri, postoji samo jedan jedini scenario.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...