Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Otkud vam ta naglasena (pre)velika ocekivanja od Artete? Mislim, mozda ce biti odlican, ali ako izbacimo Ruxinovske dodire bozanske cestice Pepa kao valjan razlog, cime se on to pretpostavlja kao ocekivano sposoban?

Link to comment
14 minutes ago, kipo said:

Otkud vam ta naglasena (pre)velika ocekivanja od Artete? Mislim, mozda ce biti odlican, ali ako izbacimo Ruxinovske dodire bozanske cestice Pepa kao valjan razlog, cime se on to pretpostavlja kao ocekivano sposoban?

 

Očekivanja su više nadanja.

 

Arteta je igrao pod Arseneom, bio kapiten Arsenala, izuzetno inteligentan igrač kojeg su ozljede malo previše zajebavale. Igrao je na poziciji koja je danas u Arsenalu kritična, uz njega su najbolji fudbal u životu igrali Song i Ramsey, a svi koji su bili u dodiru s njim kažu da će biti veliki menadžer. Radoholičar, perfekcionista, učestvovao u razvoju igrača tipa Sterling iz bezglave kokoške u ključnog aktera back-to-back titula.

 

Samo je pitanje kako će nametnuti svoje ideje u Arsenalu gdje je organizovani presing zabranjen.

 

Naravno, uvijek može biti da će ispasti Quieroz ili Shteve M od njega.

Link to comment

Па у суштини Артета је new hope, Arsenal spirit итд. Надате се Микелу капитену а о његовом тренерском знању тек треба да видимо. Ложење попут Робија у Звезди или Солскјера у Јунајтеду, дух неких љепших времена.

Link to comment

Moze biti da klikne, samo nekako mi se cini da ga se smatra mesijom. Ako ne ubode sa njim, Arsenal moze ozbiljno pasti. Nakon eventualno dva promasena trenera, a bez para i kvalitetnog rostera nikakav genije nece biti sposoban uhvatiti prikljucak sa vodecim.

 

Arsenal je zapravo vec u ozbiljnim govnima, previse posudjenih, matorih i neafirmisanih igraca i Luiza, krediti, dugovi, a trenutno nema igre ni rezultata. Vruca klupa, sto bi se reklo.

Edited by kipo
Link to comment

Арсеналу треба хард ресет, сезона без Европе, рјешавање доброг дијела постојећег кадра. Тренер је ту најмањи проблем. Питање је међутим да ли су у клубу спремни на то.

Link to comment
2 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

Арсеналу треба хард ресет, сезона без Европе, рјешавање доброг дијела постојећег кадра. Тренер је ту најмањи проблем. Питање је међутим да ли су у клубу спремни на то.

 

Mislim da je sezona bez Evrope nešto što Arsenalu paše u teoriji.

 

U praksi, finansijski bi to bio preveliki udarac za klub, a EL je uvijek šansa za Ligu prvaka (Arsenal je u zadnje dvije sezone baš bio baksuzan sa ždrijebom). Pride, klubovi se teško vraćaju u Ligu prvaka jednom kad sa tog kolosijeka ispadnu - Man U je odličan primjer.

 

Arteta bi tako mogao debitovati kao Arsenalov trener protiv svog Evertona na Goodisonu. Navodno je već došlo do dijela pregovora o listi pojačanja.

Link to comment

Nada i vera u konkretan, Vengerovsko-Pepovski fudbal plus konačna organizacija tima. Da se zna ko je ko i istrebe Luis, Mustafi, Özil I Dzhaka. 

 

Ako će cena pada biti da igraju Martineli, Sako, Pepe, MNajls I ostali meni je to ok. Samo da ove gore pomenute više nikad ne vidim u dresu Arsenala 

Link to comment
20 hours ago, John Coltrane said:

Copi ima pravo, Anceloti je uvek dolazio na gotovo i to su bili "teskasi" (Milan, PSG, Juve, Chelsi, Real)  - u Evertonu se ne zna ni ko su prvih 11, ko je prvi spic, sta im je uopste cilj ove sezone. Ja ne mogu da ga zamislim ni ludilu u Evertonu, pre u nekoj Kini materini kao Lipija ili Beniteza.

U Napulju je pokazao da ga je naceo zub vremena, regresirali su u odnosu na Sarijevu eru za kratko vreme.

 

U ostalim vestima, UTD njuska oko Halanda iz RBSalzburga, jos jedno "cedo" Raiole.

 

15 hours ago, 189- said:

a za koga bi bio perfect match u ovom trenutku?

 

Samo 5 sati pre tvog pitanja sam napisao gde ga "vidim".

Link to comment

Vila vrši prisilnu obljubu nad liverpulđanskim maloletnicima, 3-0 posle 35 minuta.

 

Ono jeste da su šutnuli dva puta na gol, ali uspeli su da daju tri komada :isuse: 

 

Prosto ne mogu da verujem da su na ovog Van Der Berga bacili neke milione. Sedamnaest godina, a agilan kao 1 Bobi Marjanović.

Link to comment

Bar nekog da im je ostavio za ovaj kup, da se ne brukaju, nego odveo 20 seniora i sve iole pristojne juniore u Katar. Kao da mu karijera zavisi od tog fantomskog takmičenja...

  

1 minute ago, MiddleClass said:

Koji je najveci poraz Liverpula u istoriji?

 

9-1 od Birmingema, nije uopšte nedostižno.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Sto se brukaju? Prosek godina 19.5, u prvih 39 minuta 1:7 u sutevima u gol. Sve greske poolomladinaca, 1. uradjena akcija Vile.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...