Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Totenhem ponovo liči na onaj Totenhem sa vrhunca Poketinove karijere.

Mourinho uveo Eriksena da izvede korner za pobedu. Bilo bi jako da ga je odmah posle toga zamenio.

Edited by Mercuzzio
Link to comment
5 minutes ago, John Coltrane said:

Uvek Kena u 70 izvodi ga u 87!!!

Glumi Murinja.

 

To je ta ostrvska fudbalska carolija. Junajted je igrao dobro, meni je to dovoljno. Jos jednom, jebo ih var.

Link to comment

Uf, kolko sam ruljao i koliko sam pobesneo, pre svega zbog gola Evertona, a posle i zbog nemoci u napadu, ali to je valjda dobar znak. UTD igra fudbal ne dodaje se do iznemoglosti (LVG) niti durise na Felainija (Murinjo).

 

 

Pitanje za @Pokojni Ruxin@ArleKino  jel se Arteta farba?

Link to comment

Big Dunc će biti pravo osveženje u Premeru. Autentični ludak na klupi, to nedostaje otkako je iz cirkusa izašao Neil Warnock. Sasvim je realno da na jednoj od utakmica, kada stvari budu išle skroz naopako, uzme nekoliko gledalaca iz prvog reda za taoce.

 

United dobar, naročito klinci. Kada bi neko umeo da napravi dobar i izbalansiran miks od te dece i nekih proverenih zvezda, to bi bilo to. Nisam siguran da li je Olo taj kalibar, čini mi se da bi Poch tu idealno legaotm.

 

Kako je Mesut iskusno sebi eliminisao opciju završetka karijere u Kini :hail:

 

Link to comment
Just now, radisa said:

Arsenal igra teški kurac na biciklu... Primiti gol u akciji 2 na 5 treba umeti...

 

Trojica da strogim pogledom prate KDB-a, Kokošinjac da markira Lena... ostao slobodan Rasim na drugoj strani :cry:  

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...