Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

3 hours ago, John Coltrane said:

 

Stranu na šalu™, ali niko nije napisao da je Carlito los trener, samo da nije perfect match za Everton.

a za koga bi bio perfect match u ovom trenutku?

Link to comment
4 hours ago, ArleKino said:

 

Jedna ligaška titula sa Berlusconijevim Milanom - toliko je imao i Zaccheroni u dvije sezone sa pet puta slabijim timom. Sa Realom "zero tituli" u Primeri u dvije sezone. Sa jebenim Juventusom "zero tituli" uz dva epska čouka, ljudi se preporodili kad su mu dali nogu. Raznorazne blamaže po Evropi da ne spominjem kao ni prosipanja dobivenih utakmica protiv za klasu-dvije slabijih timova. Super je taj njegov spisak trofeja dok se ne zađe dublje u njegovu karijeru.

Znam za jedan, jednog kisnog popodneva u Perudji, koji je drugi - gledanje u ledja Romi tokom cele sezone

Link to comment
10 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Napisao je Kopi da je prevara, a i ti si počeo da sviraš na te note, pa sam pomislio da si u istom vagonu. No dobro, sad je jasnije.

 

Pa jasno sam obrazložio na šta mislim, na minimalni broj nacionalnih titula s obzirom na to kakve je ekipe vodio. Četiri titule za 20ak godina, od čega su dve sa PSŽ-om i Bajernom što, uz dužno poštovanje, zaista ne mogu ni mnogo ozbiljno da gledam. A da uopšte ne ulazim u to da iza sebe ima i jedan od najvećih čoukova u istoriji klupskog fudbala.

 

 

Link to comment
6 hours ago, Glass Joe said:

Znam za jedan, jednog kisnog popodneva u Perudji, koji je drugi - gledanje u ledja Romi tokom cele sezone

 

Pa završio je iza Rome jer je prosuo 2-0 kod kuće protiv njih. Rimski klubovi imaju kombinovano 5 scudetta, a 40% otpada na period kad je Carlito vodio Juventus.

Link to comment

pa onda je baš perfect match za Everton, tamo neće imati pritisak osvajanja titule, a njima treba neko takav kao statement, da ih stavi na mapu ozbiljnih klubova i da ih podigne iz osrednjosti

Link to comment

Arle ali to nije bio nikakav couk nego trenutak ludila Kapela i Nakate...najveci Karlitov doprinos fudbalu je sto je povukao Pirla na dmc da odatle diriguje igrom celog tima 

Link to comment

Za Ancelotija se znalo da nije ligaski trener, ponajvise iz razloga sto voli da neguje prijateljski i ortacki odnos sa igracima. I tu nastaju problemi kada odes na random utakmicu u Bari i prospes bodove jer igraci nisu preterano motivisani i nekad na njih valja podviknuti. Sve titule je gubio na malim mecevima, dok je u derbijima po pravilu dobro prolazio.

 

Sad spocitavati mu sto nije uzeo vise titula u Kalcopoli Seriji A, ili sto je nije uzeo sa Realom, a Real ima samo dve titule u poslednjih 10 godina, jbg, tako se zalomilo, ima neke druge trofeje, ima 3 lige sampiona (i niko nema vise od njega), ima duplu krunu u PL, koju nema ni Jose Mourinho. Sve moze da se gleda iz ovog ili onog ugla, a kad podvuces crtu lik je izuzetno trofejan trener, stvorio je Milan koji je jedno 5 godina bio najjaci tim na svetu, stvorio neke igrace koji su usli u legendu, od Pirla napravio coveka po kom su poceli da nazivaju poziciju na kojoj igra...malo li je jbt, koliko ima trenera koji nikad nista nisu osvojili.

 

Eno Alegrija, covek ima 6-7 ligaskih titula, a nikad posteno prismrdio nije Ligi sampiona, hoce li se za njega reci, kad im se podvuku crte na kraju karijere, da je bolji trener od Ancelotija?

 

Pride Anceloti sada je covek na kraju karijere, nisam ni sam siguran zasto se jos uvek cima oko trenerskog posla, ovaj stunt u Napoliju mu nije bio preterano uspesan, i kad sudite o Karlitu ne sudite o njemu danas nego o njemu pre 10 godina.

 

 

 

Link to comment

Samo

1 hour ago, Glass Joe said:

najveci Karlitov doprinos fudbalu je sto je povukao Pirla na dmc da odatle diriguje igrom celog tima 

 

To isto je radio Gvardiola kod Krojfa, a pre toga i drugi igraci koje me mrzi da nabrajam.

 

771275_FC_Barcelona.jpg

Edited by Meazza
Link to comment

Ali sta je to u odnosu na Romu osamdesetih kojoj je desetka prekomandovana u libera i odatle dirigovala timom.

 

Anceloti je pragmaticar, ali i sam priznaje da je bio 4-4-2 dogmaticar koji se vremenom opametio. Ako je i imao neku inovaciju to je mozda ona njegova formacija "jelka", sto je bila samo jos jedna slepa ulica u istoriji taktike.

Edited by Meazza
Link to comment
3 hours ago, levi said:

pa onda je baš perfect match za Everton, tamo neće imati pritisak osvajanja titule, a njima treba neko takav kao statement, da ih stavi na mapu ozbiljnih klubova i da ih podigne iz osrednjosti

Kao Mojzi npr :fantom:

Link to comment

Šta god rekli Karleto je ljudina i svakako će doneti još jedan faktor u PL. 

 

Na nama je da uživamo, još ako se Arteta vrati na Emirates. Uff

 

Već mi cure sline

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...