Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

3 hours ago, Bogotac said:

Karlo u Evertonu?Zanimljivo

 

1 hour ago, Zlurad said:

Prica se o tome vec par dana. Anceloti da bude glavni trener ali da Ferguson i cela sadasnja ekipa ostane. Videcemo.

 

očekujem fejlčinu

 

 

Link to comment

Pise sky da je vec potpisao. Anceloti je lik koga je vreme malo pregazilo ali i dalje ima tog smeka stare skole. Moze da igra bunkericu a moze da dominira. Everton ima skroz solidnu ekipu, nije da tu nesto skripi. Videcemo.

Link to comment

Ja sam već pisao o tome, ali on meni spada u kategoriju prevara™ trenera. Tri Lige šampiona, to je za veliko poštovanje, ali on je uvek vodio samo najbolje i najbogatije klubove u svojoj karijeri, tj igrao je easy mode. A ni tu se nije proslavio previše jer, ovako iz glave, on za 20 godina vođenja najvećih i najbogatijih klubova ima recimo 3-4 šampionske titule u domaćim prvenstvima. 

 

Everton će biti onako prava mera da ga vidimo u situacijima na koje nije navikao, mada je Everton potrošio stvarno velike količine para na igrače i kako Zlurad reče, imaju solidnu ekipu. 

 

Taman da vidim da li mi je utisak bio dobar ili ne.

Link to comment

Могло би ово да буде занимљиво. Очигледно је Карлова каријера у силазној путањи али и Евертон је. Match made in heaven.

Link to comment

Copi ima pravo, Anceloti je uvek dolazio na gotovo i to su bili "teskasi" (Milan, PSG, Juve, Chelsi, Real)  - u Evertonu se ne zna ni ko su prvih 11, ko je prvi spic, sta im je uopste cilj ove sezone. Ja ne mogu da ga zamislim ni ludilu u Evertonu, pre u nekoj Kini materini kao Lipija ili Beniteza.

U Napulju je pokazao da ga je naceo zub vremena, regresirali su u odnosu na Sarijevu eru za kratko vreme.

 

U ostalim vestima, UTD njuska oko Halanda iz RBSalzburga, jos jedno "cedo" Raiole.

Link to comment

Ali najjači argument u fudbalu, trener nije vrhunski trener dok ne izbori opstanak sa jednim Leganesom :yawn2:

 

Šta pričate vi ljudi, otvoriš Vikipediju, pročitaš šta je čovek osvojio, zatvoriš Vikipediju, skineš kapu

Link to comment
13 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ali najjači argument u fudbalu, trener nije vrhunski trener dok ne izbori opstanak sa jednim Leganesom :yawn2:

 

Šta pričate vi ljudi, otvoriš Vikipediju, pročitaš šta je čovek osvojio, zatvoriš Vikipediju, skineš kapu

 

Ne kažem ja da neko treba da se dokaže po svaku cenu, tj da Pep treba sutra da vodi taj Leganes da bi se dokazao. Ali imam pravo na utisak da je neko trener samo za easy mode.

 

Uostalom, evo, samo mi ovo reci, tri titule nacionalnog prvaka za dvadeset godina vođenja najvećih i najskupljih klubova na svetu, da li ti je i to za skidanje kape?

 

Link to comment
7 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Šta pričate vi ljudi, otvoriš Vikipediju, pročitaš šta je čovek osvojio, zatvoriš Vikipediju, skineš kapu

 

Jedna ligaška titula sa Berlusconijevim Milanom - toliko je imao i Zaccheroni u dvije sezone sa pet puta slabijim timom. Sa Realom "zero tituli" u Primeri u dvije sezone. Sa jebenim Juventusom "zero tituli" uz dva epska čouka, ljudi se preporodili kad su mu dali nogu. Raznorazne blamaže po Evropi da ne spominjem kao ni prosipanja dobivenih utakmica protiv za klasu-dvije slabijih timova. Super je taj njegov spisak trofeja dok se ne zađe dublje u njegovu karijeru.

Link to comment

Treba uzeti u obzir i kakve igrače je lansirao, kakav fudbal je igrao i sve ostalo. Mada, kažem, meni su tri LŠ sasvim dovoljne da se ode u besmrtnost, makar ih uzeo na Murinjov način. 

Link to comment
42 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ali najjači argument u fudbalu, trener nije vrhunski trener dok ne izbori opstanak sa jednim Leganesom :yawn2:

 

Šta pričate vi ljudi, otvoriš Vikipediju, pročitaš šta je čovek osvojio, zatvoriš Vikipediju,

 

26 minutes ago, copkillah said:

 

 tri titule nacionalnog prvaka za dvadeset godina vođenja najvećih i najskupljih klubova na svetu,

 

 

 

Stranu na šalu™, ali niko nije napisao da je Carlito los trener, samo da nije perfect match za Everton.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...