Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

11 minutes ago, Bustin said:

Ostajao je na Beku jer su se branili sa 6. Nekoliko nabaca prolaze pored njega.

 

Inače Šaka ne bi trebao da preživi ovo večeras. Još je i jedan od krivaca za drugi gol (mada je tu i Luiz briljirao)

Luiz on uvek briljira :laugh:

Link to comment
12 minutes ago, Malvo said:

Au Dzake debila, u pet sekundi je uspeo da bude izvizdan, baci traku, vikne fak of, prodje pored Drakule kao pored turskog groblja, a onda i skine i baci dres.

Na redditu opsta abuse, abuse kuknjava :laugh: :isuse:

 

Sve što može pomoći da se riješimo ova dva smeća. Emery ni u kojem slučaju ne smije preživjeti na klupi Arsenala večeras, a valjda je i Kroenke Junior bio na utakmici i vidio je da nam je jebeni Palace kontrolisao posjed dok Xhaka nije izašao.

Link to comment

Ne pratim vise Arsenal kao godinama unazad, ohladio sam se vremenom od toga, ali mi se cini da je koren problema u igri dvojice na sredini, pre svega Dzake i Luizovog blizanca po frizuri. Danas u EPL mozes da budes i nesto sporiji, mozes da budes i nekreativan, ali ne mozes i jedno i drugo. A njih dvojica su i jedno i drugo, i pritom ih neretko upari da zajedno jedu dzigericu postenom gledaocu. Iz ove perspektive je i pustanje Vilsira bila greska, ono sto je on umeo da odigra na sredini ne ume niko trenutno. Cak je i Miki donosio neku stabilnost u igri, iako mu je samopouzdanje bilo u teskom minusu.

Sa normalnim trenerom i pristojnim dinamicnim veznjakom koji nije na vi sa loptom ovaj tim lagano ide u 4, ovako ce da gleda kako se Celsi dokopava LS u totalnoj rebilding sezoni, a Junajted i Totenhem se raspadaju. Verujem da su upravi i vlasnistvu samo pare u glavi, ali bi neko mogao da im objasni da mogu da se vrate na evropsku fudbalsku mapu ove sezone.

Edited by Malvo
Link to comment
28 minutes ago, Malvo said:

 

Ovo je bas uzasno, ne znam pozadinu cele price, ali ovako se majmunisati kontra domacih navijaca koji placaju debele pare da te gledaju (bese Arsenalova karta i dalje najskuplja?) je za ozbiljnu kaznu/suspenziju/rezanje plate.

 

Zadnjih 15 godina je svima jasno da bez dobrog Viere nema dobrog Arsenala. Prodefilovli su razni Songovi, Diabiji, Flaminiji, Kokelani, zakljucno sa Dzakom i Genduzijem, ali mrka kapa. Mogu oni dovesti Ozila i Aleksisa, Obamejanga i Lakazeta u prajmu (ili malo posle prajma), ali i dalje ce imati 1 ogromnu rupu u centru.

Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

Ovo je bas uzasno, ne znam pozadinu cele price, ali ovako se majmunisati kontra domacih navijaca koji placaju debele pare da te gledaju (bese Arsenalova karta i dalje najskuplja?) je za ozbiljnu kaznu/suspenziju/rezanje plate.

 

Mda, umišljeni sezonci koji godinama unazad zvižde i buču™ svom timu, kapitenu, najtrofejnijem treneru svih vremena... 

 

Njihov input se ima poštovati zato što su im skupe karte. Oni su uvek u pravu. :dry: 

 

2 hours ago, 189- said:

salah je opet povredio isti zglob kao pre neku nedelju. bas je bilo pametno ga igrati tokom nedelje protiv genka

 

Pa mislim, više od tri nedelje je prošlo od tada (utakmica sa Lesterom). Ne mogu da ga drže pod staklenim zvonom.

 

Samo se nadam da neće opet počinjati Origi.

Link to comment

Ne znam sto ste se uhvatili za penaltik. Sam Mane u lajvu je rekao da je video da ce Aurirer da ispuca loptu i da je postavio noge ispred i da ga je ovaj udario po istim. Ama bas niko (ukljucujuci tu intervjuisane igrace oba tima, trenere, Nevila i Kina) nije rekao da je sudja pogresio. Odnosno, Poćetino je rekao da je "technically"" maybe it's a penalty because there is a contact...". "Technically" ga je pregazio po nogama ali posto ga nije video onda je soft. Ako bi bio faul na sredini terena, zasto ne bi bio penaltik?

 

Morao se pobediti Genk. Zato Salah. Prokletstvo od 10, valjda izgubljenih utakmica van Anfielda. Zabavna statistika: Salah has completed 11 passes, the fewest of any Liverpool player. Winks has completed 10 passes. The most of any Tottenham player

Edited by Zlurad
Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Mda, umišljeni sezonci koji godinama unazad zvižde i buču™ svom timu, kapitenu, najtrofejnijem treneru svih vremena... 

 

Njihov input se ima poštovati zato što su im skupe karte. Oni su uvek u pravu. :dry: 

 

Sve se svodi na kvalitet proizvoda. Jebeni Xhaka kao kapiten Arsenala je probijanje pomičnog dna, o onom zalizanom Spanish-to-English-Google-Translateu da ne govorim. 10 utakmica je Arsenal odigrao ove sezone u ligi, u svih 10 je ušljivo albansko-švicarsko smeće igralo, ni u jednoj od 10 ne mogu reći da smo nadigrali suparnika. 

 

A sad ide Liverpool u Liga-kupu pa Wolvesi i Leicester u ligi. Mogao bi Klopp Mourinha sad i da zaposli.

Link to comment
32 minutes ago, ArleKino said:

 

Sve se svodi na kvalitet proizvoda. Jebeni Xhaka kao kapiten Arsenala je probijanje pomičnog dna, o onom zalizanom Spanish-to-English-Google-Translateu da ne govorim. 10 utakmica je Arsenal odigrao ove sezone u ligi, u svih 10 je ušljivo albansko-švicarsko smeće igralo, ni u jednoj od 10 ne mogu reći da smo nadigrali suparnika. 

 

A sad ide Liverpool u Liga-kupu pa Wolvesi i Leicester u ligi. Mogao bi Klopp Mourinha sad i da zaposli.

Pa ispade da je Xhaka najveci problem u Arsenalu, verovatno jer je dao Srbiji gol u sred majcice Rusije. Mozda ti je promakao detalj da hebeni Emery nije zadnjih pet godina izveo istu ekipu na teren. Ista sranja koja je pravio u PSG-u, sada ponavlja u Arsenalu. Bilo bi OK da menja par igraca po utakmici, ali kod njega svaka utakmica pocinje sa novim timom. Tip je lud koliko i Hose Murinjo, ako ne i gore.

Da budem iskren, neka sranje je i nasledio kao sto su Mustafi i Ozil. OK, za ozila razumem da je dosao u fazu da ga mrzi da igra, ali Mustafi je bio i ostao rodjen sa dve leve noge. Mada, i ovog Pepea sto su doveli nesto mi se ne cini da je bio dobar izbor. Napad je i bio solidan, a odbrana katastrofalna. Novac koji su dali za Pepea su mogli da potrose na Tripijea ili Hamelsa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...