Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Celzi razbija, Lampard pun pogodak. 

 

12 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

ma suđeno je to, kad se i čak ona prevara pulišik najzad upisao :fantom:

Igracina. Legao bi Pepu samo tako.

Link to comment

Polako se nazire najdosadnija sezona u Engleskoj - četiri tima sa jasnom filozofijom (Klopp, Arteta, Mourinhov učenik, Lampard) će u CL, a dva bivša giganta će se iskrviti za mjesta u Kupu UEFA sa Spursima koji buše Poćaru.

Link to comment

arle can't handle the truth je fazon

 

mada me je ovaj lik već demonstrativno stavio na IL upravo zbog istine, pa neka ga sad, nek živi u neznanju :sleep:

Link to comment
5 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

arle can't handle the truth je fazon

 

mada me je ovaj lik već demonstrativno stavio na IL upravo zbog istine, pa neka ga sad, nek živi u neznanju :sleep:

 

Zar nisi čit'o kako Arteta objašnjava preobrazbu Raše Sline iz engleskog Juniora Hoiletta u engleskog Mislava Oršića? :fantom:

Link to comment
11 minutes ago, ArleKino said:

 

Zar nisi čit'o kako Arteta objašnjava preobrazbu Raše Sline iz engleskog Juniora Hoiletta u engleskog Mislava Oršića? :fantom:

 

realno, koliko god ja voleo pepa i planirao da nazovem prvorođenče po njemu - koliko je tačno čovek trebao da se ne razume u fudbal pa da ne ceni sterlinga još posle onih prvih par utakmica pod brendanom? :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Asocijacija na mec sa Noricom su 2 pobede - ona 2012. u februaru kad je pred kraj meca Gigs dao gol na asist Janga i ona u aprilu 2014. kad je Gigs seo na klupu posle odlaska Mojesa. Ako negde treba traziti 3 boda na strani posle porazavajuce dugacke lose serije bez pobede, to bi moglo biti kod "kanarinaca", valjda su svoje cudo ispucali protiv Sitija.

 

 

 

 

 

 

 

 

Noric dobija 2:0 MMW

Link to comment

Dobismo manje-više i službenu potvrdu da klupska vrhuška Emeryju određuje nestavljanje Özila u prvih 11 kako bi ga se riješili. Još jedna potvrda kakvo je govno Sanllehi i kakav je beskičmenjak Emery.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...