Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Dovešćemo Ben Yeddera (koji već ima manje-više kao Aubameyang), ali, ali samo ako prodamo Lukakua.

 

 

Jedino dobro sa predstojećom sezonom je to što odmah u startu znamo da neće valjati...

Link to comment

Ljudi ne kapiraju koliki je Rašford talenat, bukvalno igrač koji će biti lice lige u narednim godinama. Da je igrao u Sitiju zadnje dve godine, imao bi sjajne brojke. Samo strpljivo sa njim sektaši.

Link to comment

Ne bi, nije on ni približno takav talenat. Meni je on negde na nivou Velbeka kad je bio u tim godinama, s tim što je ovaj bio tehnički potkovaniji ali i mnogo skloniji povredama...

Link to comment
31 minutes ago, Jeremija said:

Ne bi, nije on ni približno takav talenat. Meni je on negde na nivou Velbeka kad je bio u tim godinama, s tim što je ovaj bio tehnički potkovaniji ali i mnogo skloniji povredama...

Nisu mi za poređenje njih dvojica. Za Velbeka se videlo da je panj od starta karijere, da ima samo brzinu, nešto kao Volkot. Rašford je već sa 18 godina pokazao ogroman talenat i hrabrost, ušavši onako u prvi tim i odmah trpajući. Ima fintu, veoma razoran udarac, a i igra glavom mu je ok. Onako uzeti onaj penal u Parizu i sa lakoćom ga strpati duplo starijem Bufonu, alal vera. To treba da pamtite, a ne par promašaja protiv Hadersfilda. :)

Link to comment

Ja više pamtim gomilu 3 na 2 situacija kada je mogao dobaciti Martialu ili Lukakuu, da jeste, ne bi sad bili u ovoj pozicji.

 

 

Velbek je bio tehnički jak, ali pomalo nespretan, da nije bilo niza povreda postao bi odličan igrač.

Link to comment

Meni se ne svidjaju napadaci koji mnogo mase. Zato mi je i Werner meh. Sto se mene tice, pola tima bi mogli da oteraju komotno.:rolleyes:

Link to comment
22 minutes ago, Miljenko said:

Meni se ne svidjaju napadaci koji mnogo mase. Zato mi je i Werner meh. Sto se mene tice, pola tima bi mogli da oteraju komotno.:rolleyes:

 

Onda je i Mbappe meh...

Link to comment

Mbappe ne masi toliko cesto neke stvari koje Werner ne iskoristi. Znam da i Henry spada u taj tip, no njega sam uvek postovao zbog gomile mogucih i nemogucih golova koje je dao tokom karijere.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...