Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Premier League 2019-20

Featured Replies

nek vrate pardjua pa nek ispadnu ko ljudi, i onako je verovatno još uvek pod ugovorom :sleep:

  • Replies 9.3k
  • Views 577.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Part Deux   Burnley - čovjek koji bi bio idealan za britansku verziju Vica Mackeya je opet uspio iscijediti suhu drenovinu i sa Burnleyem završiti u gornjoj polovini tabele. Nastavili su sa

  • Nego, da se lagano pravi remize™ Premiershipa u najčudnijoj godini za čovječanstvo za naših života.   Norwich - činilo se da će biti zanimljiva priča nakon prilično hrabrog, da ne kažem samo

  • copkillah
    copkillah

    Neka moj 25.000. post na forumu bude najadekvatniji mogući:      

Posted Images

Šta li će biti sa Špancima Mankijom, Ajoseom i Hoseluom koji nisu ni nivo Albasetea

Jos jedan Fekir like leaked video. bf60798c7bf7fcb48ff0f5e3fa3df492.jpg

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

To ide u paketu sa poluinformacijama o hipotetičkoj prodaji Salaha (nekome, nekada) za 200 miliona :dry: 

Jeste, videh i to kao i hajp da se kupi Mbappe. LeBron napalio ljude onom slikom sto postavih gore :) Mada, dobar je Pepe. Moze da igra centralnog napadaca a da firminho ide nazad ili da menja nekog od brzinaca na krilima

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

sve mi glupo da pitam, ali zašto pola foruma piše firminho? jel to neki koncept?

 

para mi uši :sleep:

kako ti para uši kad se h ne čuje?

Para njegove duhovne uši.

Edited by Meazza

čitam kao firminjo umesto firmino :sleep:

To je ono mehko "h"...kao u "kahva" , "lahko", "sahat"

Или бахилдисати.

Najbolje vozlo firmino vozlo

7 hours ago, Pokojni Ruxin said:

sve mi glupo da pitam, ali zašto pola foruma piše firminho? jel to neki koncept?

 

para mi uši :sleep:

 

Neki Englezi i izgovaraju sa H, tj. sa Nj.

 

Verovatno isti oni koji su insistirali da se Suarez zove Luj, a ne Luis.

 

Bednici, Norman ih je kolonizovao ali ih nije kolonizovao dovoljno.

 

 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.