Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

11 hours ago, Mercuzzio said:

https://www.theguardian.com/football/2019/jun/30/spurs-shatter-club-record-lyon-tanguy-ndombele

 

Prva kupovina Totenhema od januara 2018. i Moure je na pomolu izgleda

 

Vrhunska kupovina.

 

10 hours ago, John Coltrane said:

 

Dakle 250k je vise neki standard. Case closed.

 

Rashford je bio Zlatna kopačka dvaput zaredom? Osvojio Ligu prvaka i igrao još jedno finale u zadnje dvije sezone?

 

Mislim, don't get me wrong, o Rashfordu imam prilično pozitivno mišljenje, ali 200k sedmično plate za njega je smijurija.

Link to comment
6 hours ago, John Coltrane said:

@kipo

 

plus 200k za ovaj gol

 

 

 

Koji je ovo master defender seo na dupe, jel' Ruxinov omiljeni Stonsara već bio tu ili je neki bivši u pitanju?

 

Inače ne obazirite se na ove sprdnje oko plate, sasvim su razumne pare imajući u vidu da je Rashford vaspostavljen kao franchise player još početkom Specijalnog mandata. Njegovi agenti to dobro znaju, tu nema smisla štekati se.

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

nije ovo čovek koji nam je doneo titulu najboljom defanzivnom reakcijom u istoriji pl, ovo je pokojni gospodin demichelis.

 

a junajted nam je već preoteo freda i alexisa jer nismo hteli da plaćamo nerazumne novce, neka bude slobodno i treća sreća sa megvajerom :sleep:

Link to comment

Sunce ti jebem koliko su oni sprcali para na zadnju četvoricu od vremena Evra-Vidić-Ferdinand-onaj neki četvrti, i na kraju opet gledamo Fila Džonsa, Smolinga i konvertite sa krila već deceniju skoro. 

Link to comment
57 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

nije ovo čovek koji nam je doneo titulu najboljom defanzivnom reakcijom u istoriji pl, ovo je pokojni gospodin demichelis.

 

a junajted nam je već preoteo freda i alexisa jer nismo hteli da plaćamo nerazumne novce, neka bude slobodno i treća sreća sa megvajerom :sleep:

Ovaj drugi je bese pojacanje Mangala?

Link to comment

Odbijeno 70 milki za MekGajvera™.

 

Arsenal :isuse: Ne znam odakle da počnem. Čak je i sa ovim fenomenalnim dresovima ispalo sranje zbog idiota.

Link to comment

kipo bro, možeš li nam najzad pojasniti svoju tu fascinaciju mangalom? 

 

kao haha siti bacio 35 miliona pre 5 godina i promašio? mislim oke :unsure:

Link to comment
12 minutes ago, ArleKino said:

Odbijeno 70 milki za MekGajvera™.

 

realno se jebe lesteru, pokušavaju da naprave top 6 priču, imaju vrlo dobar tim i odličnog trenera, pare im ne trebaju...

 

jedini način da megvajer ode je ili da neko plati zaista idiotsku cifru, ili da on sam iskaže 1 želju što ne vidim da se dešava. aj edward woodward, ali nem pojma što mi gubimo vreme na sve ovo.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
5 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

kipo bro, možeš li nam najzad pojasniti svoju tu fascinaciju mangalom? 

 

kao haha siti bacio 35 miliona pre 5 godina i promašio? mislim oke :unsure:

Pitam samo ko je demikelisu bio par ovde, zaista. Opasno kasni.

 

Nema mjesta fascinaciji, ne vidjam ga u PL vec godinama. Vidis da ga ne prepoznajem :unsure:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...