Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

51 minutes ago, Aleksandar88 said:

Pazi, nema drugo mesto na zapadu da je centralno orijentisano. Ja bih uzeo i sektor 4, mada njega krov jedva hvata, ali ne nude to. Nude sedmicu ili tako neko sranje na ogradi sa severom. U vip delu najnormalnije mogu da se kupe pojedinacne karte, ja svakako ne bih uzimao vip za evropske utakmice, zbog posla prvenstveno jer nije sigurno da bih mogao da stignem na sve utakmice. Za prvenstvo je 12.000 sto mi je ok da dam za dobro mesto na stadionu. Istok je u suncu i nema krov, udobnost citavog stadiona je mizerna, a oni ni onaj deo koji lici na nesto nece da prodaju.  Da ne bude zabune uopste ne mislim na vip galeriju vec na vip I i vip II kao i na sektor 5 izmedju njih.

 

6Q0R8PW.png

 

jel ovo slika sa zvanicnog sajta, posto zapad vise ne izgleda ovako?

Link to comment

spacer.png

 

Na centralnom delu zapadne tribine, u sektoru VIP zapad, promenjene su stolice, pa će 2.697 gledalaca od sad imati privilegiju da uz znatno veću udobnost i uživanje prati voljeni klub. Moderne, nove stolice dominiraju centralnim delom zapada, a Crvena zvezda je ponosna što svojim vernim navijačima iz sezone u sezonu pruža mogućnost da sve više uživaju u utakmicama.

 

 

 

@Aleksandar88

vip 1 i vip 2 su ti su ti ovi mali delovi iznad zidica, koji su oduvek postojali. a novi vip zapad  su ti gornji delovi sektora 3, 4 i 5; tu gde su nove stolice. znam da su neki moji drugari najnormalnije kupovali sezonske za taj sektor...

Edited by Bright Billy
Link to comment

Za ovaj deo sa novim stolicama. To je na ticket.rs oznaceno kao vip ili sektor pet. Meni rekose da nema dostupnih karti za ta mesta.

Link to comment

Uneo sam zabunu, ja sam hteo da kupim karte za vip desno, vip centar ili vip levo. Nije dostupno za sezonce vise, prodaju samo pojedinacne.

Edited by Aleksandar88
Link to comment

stigo Degenek. odavno me neki dolazak nije tako obradoavo. dobro, Marin je bio dobar dolazak, ali ovo je nešto drugo

 

ako ima 1 slobodno mesto, mogu da ga prijave za Helsinki, do sutra?

 

Link to comment

Ako nemate kintu (a znamo da para ima) da se "presvuce" ceo stadion, onda nemojte dirati nista. Sto moraju da prave diskriminaciju na zapadu :dry:

 

 

Link to comment
50 minutes ago, levi said:

stigo Degenek. odavno me neki dolazak nije tako obradoavo. dobro, Marin je bio dobar dolazak, ali ovo je nešto drugo

 

ako ima 1 slobodno mesto, mogu da ga prijave za Helsinki, do sutra?

 

    Jedno mesto su planski ostavili za njega, samo ne znam koliko je realno da zaigra već preksutra. Verovatnije je da će igrati u Finskoj. I Kanjas je prijavljen što će reći da se oporavio. Mada, Jovičić je bio korektan na ove 3 utakmice pa sumnjam da će i tu nešto menjati. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...