Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Ako prodjemo HJK, igrivo je ovo sa Kopenhagenom. I njima je skorp pocelo prvenstvo, ide na SK posto Novakovic svrsava na Dansku. 

 

YB sam gledao juce, nisu delovali impresivno protiv Serveta samo 1:1 kod kuce, prvo kolo, plus prodali su VfL  Mbabua desnog beka za 9milki.  Za ostale nemam pojma kakvi su. 

Link to comment

Zapravo mogli bi da igramo samo protiv timova koji su ispali iz treceg kola kvalifikacija za LS. Bilo bi i tu sansi za sasvim ok zreb. 

 

Ali iskreno, ne bi smeli da se zezamo i ispadnemo od Helsinkija...

Link to comment

uh, maribor bi bio bas opustena varijanta za cetvrto kolo :)

 

ko hoce da ide u kopenhagen ima wizzair beograd - malme. trenutno je povratna manje od 20k dinara...

 

edit. naravno, ima i airserbia let za kopenhagen al to je minimum 3 puta skuplja opcija...

Edited by Bright Billy
Link to comment

Zovem danas servis za clanstvo da se raspitam oko kupovine sezonske karte i dobijam odgovor da je Vip deo zapada rasprodat, odnosno da nije moguce kupiti godisnju kartu za taj deo tribine vec samo pojedinacnu i da nemaju nameru da pustaju dodatni kontigent. Zao mi je sto je politika kluba takva da ih ne interesuje prodaja sezonskih o cemu svedoci i svega jedva preko 5.000 prodatih godisnjih. Nudili su mi zapad sektor 7 ili nesto blizu juga. Centralno nema mesta iako ce pola tribine da zvrji prazno, pa sam resio da ne uzimam nista i da odem na par utakmica koje me budu zanimale umesto da sam redovan.

Edited by Aleksandar88
Link to comment
8 minutes ago, Aleksandar88 said:

Zovem danas servis za clanstvo da se raspitam oko kupovine sezonske karte i dobijam odgovor da je Vip deo zapada rasprodat, odnosno da nije moguce kupiti godisnju kartu za taj deo tribine vec samo pojedinacnu i da nemaju nameru da pustaju dodatni kontigent. Zao mi je sto je politika kluba takva da ih ne interesuje prodaja sezonskih o cemu svedoci i svega jedva preko 5.000 prodatih godisnjih. Nudili su mi zapad sektor 7 ili nesto blizu juga. Centralno nema mesta iako ce pola tribine da zvrji prazno, pa sam resio da ne uzimam nista i da odem na par utakmica koje me budu zanimale umesto da sam redovan.

 

 

ej brateee

Link to comment
4 hours ago, Milosh76 said:

A da li smo nosioci i u LE plejofu, ako ispadnemo od Helsinkija/Kopenhagena?

ako ispadnemo od helsinkija ne, ako ispadnemo od kopenhagena da

tu nemaju veze koeficijenti

vec je povlascen onaj ko ispadne u kasnijoj fazi kvalifikacija za ls

Link to comment
Ma nije ona VIP galerija. Nego onaj veći deo tribine ispod.
Tu su pustili oko 1000 karata i to je verovatno planulo brzo. Tu ce da sede glavonje iz UEFA ako/kad udjemo u Grupe

Na tvom mestu bih ili uzeo neko drugo mesto na zapadu, iako se numeracija gleda samo u Evropi i mozda na Derbiju ili presao na Istok da ne izgubis mogucnost obnove i kupovine paketa za Grupe, ako/kad ih bude.

Odes direktno kod njih i izaberes mesto
Link to comment

Pazi, nema drugo mesto na zapadu da je centralno orijentisano. Ja bih uzeo i sektor 4, mada njega krov jedva hvata, ali ne nude to. Nude sedmicu ili tako neko sranje na ogradi sa severom. U vip delu najnormalnije mogu da se kupe pojedinacne karte, ja svakako ne bih uzimao vip za evropske utakmice, zbog posla prvenstveno jer nije sigurno da bih mogao da stignem na sve utakmice. Za prvenstvo je 12.000 sto mi je ok da dam za dobro mesto na stadionu. Istok je u suncu i nema krov, udobnost citavog stadiona je mizerna, a oni ni onaj deo koji lici na nesto nece da prodaju.  Da ne bude zabune uopste ne mislim na vip galeriju vec na vip I i vip II kao i na sektor 5 izmedju njih.

 

6Q0R8PW.png

Link to comment

Sezonske za FK su smejurija. Oni treba da preseku i da sezonske vaze za sve utakmice jer je sramota da klub koji je poceo ovoliko da prihoduje zakida sezonce za evro utakmice da bi zaradio koju stotinu hiljada vise. Eto sad i ta nemogucnost kupovine novog vip dela.

Kk to mnogo ozbiljnije radi.

 

 

Link to comment

Taj VIP deo je rezervisan za UEFA, kao i prosle godine, samo su ih sad ogradili i stavili bolje stolice.


Na Istoku ima krov za bar 10ak redova, malo, ali postoji.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...