Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

15 minutes ago, Milosh76 said:
32 minutes ago, John Coltrane said:
Valjda TSCu pobeda igra za Evropu. Mi “dobijamo” jos jednog igraca za 300k. 

Oni su obezbedili Evropu jer je Vosa izgubila

 

E jbg,a bila dobra teorija.:sad:

Link to comment

Koliko znam Srbija sledece sezone ima 3 ekipe u EL tako da je TSC-u nebitno da li je treci ili cetvrti jer su finalisti kupa takodje ekipe iz prve 4 na tabeli. 

Link to comment
  kako kad su sad izjednačeni? do juče su imali 3 boda manje od Vojvodine

 

 

Imali su 3 boda manje sad imaju isto, s tim sto je TSC bolji u medjusobnom skoru i zato je treci.

 

Igraju sa Radnickim u Nisu, a Vosi gostuje Partizan.

Sanse da budu treci su ogromne

 

https://www.superliga.rs/sezone/2019-20

 

 

Pobednik Kupa ide u Evropu, finalista ne

Link to comment

Da je FKP izgubio od Cuke bili bi u 2 boda pred zadnje kolo, valjda je drugoplasirana ekipa u boljoj poziciji u zrebu. Milsim samo nagadjam, nije bas da pratim ling long i sistem kvalifikacija za ovu buraniju :fantom:

Link to comment
4 minutes ago, John Coltrane said:

Da je FKP izgubio od Cuke bili bi u 2 boda pred zadnje kolo, valjda je drugoplasirana ekipa u boljoj poziciji u zrebu. Milsim samo nagadjam, nije bas da pratim ling long i sistem kvalifikacija za ovu buraniju :fantom:

da je fkp zavrsio 4-i, a vosa uzela kup ko bi onda isao u EL?

Link to comment
13 minutes ago, John Coltrane said:

Da je FKP izgubio od Cuke bili bi u 2 boda pred zadnje kolo, valjda je drugoplasirana ekipa u boljoj poziciji u zrebu. Milsim samo nagadjam, nije bas da pratim ling long i sistem kvalifikacija za ovu buraniju :fantom:

ne osvajač kupa je u povlašćenom položaju, drugoplasirani tim preuzima taj status samo ako neko uzme duplu krunu, što se nije desilo od 2017 :happy:

Link to comment
da je fkp zavrsio 4-i, a vosa uzela kup ko bi onda isao u EL?
Ako Sampion osvoji Kup, drugi na tabeli je povlascen u LE, a u suprotnom osvajac Kupa
Link to comment

nema tu nikakve zavere, jednostavno je orbanov klub juce bio bolji i to dosta bolji... 

 

mi smo ovu sezonu, umesto za uigravanje, potrosili na takozvano stavljanje igraca u izlog. otud ovaj vec drugi put uvodi onog klinca dok jurimo rezultad, otud mu svaku utakmicu pocinje drugaciji napadaki tandem itd. posledica te politike je ono rasulo od igre koje smo gledali juce a ni izlog ne izgleda dobro jer svi igraju ko probusen kurton... 

Link to comment
Sto da ne, i vece/,manje zavere su pominjane. Ajd razradi malo, koji nam je motiv, sta smo time dobili, a sta izgubili...?

Sigurno imas neku ideju
Vrlo prosto, mada znaš sve I sam, možemo dobiti:

1. 3 sigurna boda do godine
2. Nekog njinog Slepca za 45.000e koji inače vredi 48.000, pa ako nas usere jednog dana da ga zavaljamo za 52.000
3. Simboličan finansijski iznos u kešu
4. Ništa, jer smo im nešto već možda dužni

Ono dobijaju:

1. 3 boda


Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

Link to comment

brate, oni odlicno igraju kod kuce, mi posle ove korona pauze ne mozemo da se spojimo s mozgom; sto bi nam bilo sta nudili za ta jebena 3 boda? 

 

stankovic je, umesto da postavi stvari onako kako je u italiji naucio da treba, ovu suludu polusezonu sprcao na realizaciju terzinih i mrkelinih fiks ideja i sad je pred kvalifikacije u velikom problemu. imamutisak da je juce i sam to shvatio. sta ce da uradi ne znam, al do sad nije uradio nista; preciznije receno, u prvenstvu je osvojio isti broj bodova kao partizan i direktno od njih ispao u kupu sto je = nista... 

Link to comment

ili prosto bol u međunožju, pošto je sezona završena u decembru. prolećni deo bi nečemu koristio da nije bilo prekida. ovaj patrljak posle korone nema više veze ni sa čim, ni sa kakvom formom, ni sa zimskim pripremama, prolećnim, ni sa timom za kvalifikacije..

Link to comment
Vrlo prosto, mada znaš sve I sam, možemo dobiti: 

1. 3 sigurna boda do godine

2. Nekog njinog Slepca za 45.000e koji inače vredi 48.000, pa ako nas usere jednog dana da ga zavaljamo za 52.000

3. Simboličan finansijski iznos u kešu

4. Ništa, jer smo im nešto već možda dužni

 

Ono dobijaju:

 

1. 3 boda

 

 

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

 

 

Mozda TSC kupi jos 3 kvalitetnija igraca, po jednog u svakoj liniji tima, pa bude jos nezgodniji. I mi i grobari jako tesko igramo sa njima, ako se pojacaju, mogu opet biti u top5 bez cimanja. 

Nemamo razloga da prodajemo bodove, pogotovo sto nama ne trebaju, a njima mogu da koriste. Jos trener pocetnik, pa izgubljen derbi...

 

Lose smo usli u utakmicu, dva gola primili, oni vadili 2 puta loptu sa linije, mi imali precku I jos par sansi. Borjan skinuo jos jednu njihovu sansu... Nisu nas bas razbili.

Moglo je da bude i 2-2 ili 3-2 u oba smera.

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...