Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

12 hours ago, April said:

Vi igrača kakav je Zdjelar više nemate. Nekad ste imali Donalda, a sad to mesto pokrivaju razni jovančići, jovičići i njegoši.

Nekad ste imali Kangu i Marina, tu je sad depresivni Ivanić; potpuno neuporediv sa npr.Nathom.

 


Zdjelar, Redondo naseg vremena. Jes' manje jadan od Jovancica i uglavnom Njegosa, ali c'mon. 

Natho je car, zao mi je sto nije zavrsio kod nas. Volim takve igrace, Krsticic je bio slican. U oba pravca dobar, opasan iz drugog plana, iskusan, namazan, sve cini stabilnim. 

Gobeljica treba pomeriti na zadnjeg veznog, mnogo ucinkovitiji bi bio tu nego na desnom beku/krilu. Mnogo manje lopte u nogama, iskoristiti potencijal koji ima u agilnosti i trcanju, neka mota, krje i dodaje 5m daleko od sebe, ponekad zune izdaleka, i to je to. Siguran sam da bi odradio bolji pos'o od ova 2 konja. Staviti Ivanica pored njega, Bena na desetku, Gavric levo, Garsija desno i opal. Alergican sam na te zadnje vezne sto zavrse utakmicu s cistim carapama i namestenom frizuricom, Milovanovic, Racic, Njegos, itd. U repstaciji mi je ubedljivo najvise na kurac isao Gudelj. 

Rodica je posle prve polusezone vec mrzelo da se cima, evo i 2 i po godine posle je tu i dalje, on po meni od ovih sto se mogu nazvati fudbalerima prvi treba da ide. Svaki put kad ga pogledas deluje kao Tejic/Borisa. Bacje se raspadao vec krajem te prve jeseni kad je poceo da promasuje i puca u kukuruz sam pred golmanom, i protiv Arsenala i protiv Kelna, pa od transfera u Celzi/Everton stizemo do transfera u Dziudzicu Evergrande ili kako god. 

I nije mi jasno sto drve paju na Garsiji, koji su to silni majcini sinovi bolji od njega da ni na klupi nije? Vukanovic desno krilo? Ivanic levo krilo? Ajte molim vas. :D 

Znaci, trebaju nam: desni bek, levi bek i spic. I to za prvih 11, za klupu ne znam ni sta da mislim. :D
 

Edited by Plajvi
Link to comment
1 hour ago, Hamlet Strašni said:

Čekaj, na najnižem nivou ikada. Gore i od one sezone kada je došlo 2O igrača u letnjem prelaznom roku. Ili ono kada nam je glavno pojačanje bio onaj lik što je došao iz Madjarske? 

ume laki malo da se zanese

ali ima poentu u sustini

 

mislim da je to isti prelazni rok, pod bunjketom, obric ili tako nekako bi taj vihorni ofanzivni vezni, maradona, piksi i mesi u telu jednog coveka

  • Hvala 1
Link to comment
36 minutes ago, Plajvi said:

Zdjelar, Redondo naseg vremena.

 

Pre je Pepe ili neki drugi mesar

 

Quote

Gobeljica treba pomeriti na zadnjeg veznog,

Radnika iz Surdulice moze

Edited by Milosh76
Link to comment
17 minutes ago, pbg12345 said:

ume laki malo da se zanese

ali ima poentu u sustini

 

mislim da je to isti prelazni rok, pod bunjketom, obric ili tako nekako bi taj vihorni ofanzivni vezni, maradona, piksi i mesi u telu jednog coveka


Ne, ne, Obra kobra je dosao onog leta kad je Lukic preuzeo, pa Savio Mavio, Kadu, Brigel, onaj Cvetkovic sto je dao autogol protiv Tbilisija, pa Lekic, Jevtic, Vilotic, povratnik Psiholjub, Vujadin prvi put itd. Svi oni su djirali i igrali, dok je 1 Darko Lazovic godinu i po dana lepio klupu. Da nije Prosinecki dosao, danas bi mozda vozio taxi ili nesto. 

2 prelazna roka pre tog su stizali na dzakove - Vukobratovic, Devic, Some, Edgar, Dzef Silva, Sisic, Subasic... To ni na FM-u nije moglo funkcionisati. Bilo je i ok igraca u tim turama kao tipa Pejcinovic, Kleo ili Lazetic. Zeman, Ceda Janevski i Sevojno, Zonpi, Kratko Ostanic, ako u tih nekoliko godina nisam dobio secer, nikad necu. :D

Pa posle i Mugosa, Stevan Reljic... Pazite kakva je to era bila kad smo se radovali dolasku Kaludjerovica.

Edited by Plajvi
  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, John Coltrane said:

Miloshe trazi bivse igrace bez ugovora

 

Crvena zvezda je pokazala interesovanje da vrati sjajnog driblera u svoje redove. Crveno-beli su kontaktirali sa Kataijem. Zvezda je spremna da mu ponudi platu između 500 i 600 hiljada evra na godišnjem nivou, nešto manje nego što je imao u Los Anđelesu.

 

https://www.maxbetsport.rs/katai-stize-u-beograd-prija-mu-interesovanje-zvezde-ali-215320/

 

Valjda je stigao do BG do sada, info je od pre 4 dana

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment

Mirnes Sisic mi odzvanja kao petarda u usima svaki put kad neko pomene promasene transfere. Imao je i veliku platu, posle se tuzili, pitaj boba da li smo mu sve i isplatili. One crne sezone sa Zemanom, Cedom, Kosanom, Gogicem - 20 bodova iza grobara... Isto dovedeno jedno 15 igraca.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...