Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

51 minutes ago, Bright Billy said:

verovatno. al svakako nisu neko koga je bas tako lako pobediti... 

 

da, bas fino igrac cukaricki, molde je ipak klasa iznad. 

Link to comment

Ne znam samo sto godinama ne mogu privuci publiku

Bas sramnu posetu imaju

A em nisu potpuno "tikva bez korena" em bi mogli igrati na kartu lokal patriotizma

Plus naravno to sto igraju ok fudbal i uvek su prvi vrhu

Ranije sam mislio da je zbog vlasnika, ali vlasnici se menjali, a publike i dalje nema

Link to comment
Zato što je stadion na vr'Brda.:fantom:
[emoji23] Bogami, ima logike... Sećam se kada sam prošle sezone gledao meč omladinske LŠ sa PSG u Decembru, umalo me nije srčka lupila dok se nisam uspentrao gore... Da Vesić ima bar malo mozga, onu famoznu gondolu bi izgradio do stadiona Čukaričkog... [emoji848]

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
17 minutes ago, FPLS said:

Interesantan intervju Tomanea za lokalne medije, govorio je o srpskom fudbalu, zivotu u Srbiji, penalu protiv Olimpijakosa, odlasku na Kosovo... Ima na mocartu.

kolko su ga platili za promasaj?:fantom:

Link to comment

Zbog derbija kola TSC - Partizan koji se prenosi na O2 televiziji, utakmica Zvezda - Vojvodina bice samo na Arenisport1.

 

Moguc sastav:  Borjan – Gobeljić, Degenek, Milunović, Rodić – Petrović, Jovančić – Ben, Nikolić, Gavrić – Pavkov.

 

Cene karata

 

Sever 200

istok 300

Zapad 500 dinara.

 

Utakmica pocinje u 18h

Link to comment
On 21.2.2020. at 11:45, FPLS said:

Interesantan intervju Tomanea za lokalne medije, govorio je o srpskom fudbalu, zivotu u Srbiji, penalu protiv Olimpijakosa, odlasku na Kosovo... Ima na mocartu.

 

Super interesantno za čitanje. Kapiram da su navijači Zvezde smoreni od njegove jalovosti u napadu ali ovo što je ispričao je totalno atipičan ugao gledanja, vidi se da dečko ima par klikera u glavi. Skapirao je srpski mentalitet na keca.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...