Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

On 15.2.2020. at 12:08, simple red white said:

I šta je tu konkretno Stankovićeva krivica?  Sve su zakuvali bratija Mrkela i Terza mađija sa mendžerima i svojim narukvicama....njih treba apostrofirati i njih terati, mrzeti i na njihov pomen dobijati nagon za povraćanjem.

Covek ostavlja identicne postove ovde i na vox92 forumu, bilo to u kontekstu rasprave ili ne. Ne obracaj paznju

Link to comment
7 hours ago, James Marshall said:

Ima malo i do toga što su se konačno odradile pripreme 100% pod novim HC ali i kondicionim, klasična motivacija šok terapijom promjene trenera, što nam je falilo posljednjih par pripremnih ciklusa

 

Pre bih rekao da je u pitanju sok terapija promenom igraca. Izgubili smo napred mnogo na nominalnom kvalitetu, pre svega odlaskom Marina, ali je ocigledno Stankovic zacrtao da igra nesto sto igraci moraju da ispune i otarasio se skoro svih igraca koji to sto je zacrtao ne mogu ili nece da igraju. Ta strategija je OK ali morace tim ozbiljno da se doselektira na leto pravim igracima ako mislimo da uradimo nesto u Evropi. Manjka nam kvalitet u skoro svim linijama tima, klupa nam je JSL nivo, nece to proci protiv jacih ekipa od Cukarickog. Takodje se nadam da ce ova polusezona znaciti mnogo ovoj trojici klinaca koji su uvrsteni u prvi tim. Imaju oni talenta ali kad je Cuka krenula s malo jacim pritiskom sva trojica su nestali s terena. Bice veselja kad se suoce s ekipama koje takav pritisak vrse od pocetka do kraja utakmice.

Link to comment

stankovic insistira na jakom tempu i presingu od prvog minuta al je svestan da ekipa to moze da igra nekih 45 do 60 min u najboljem slucaju. zato je i popiszdeo zbog promasenog penala jer u okviru tog koncepta mi moramo tokom prvog poluvremena da napravimo ozbiljnu rezultatsku razliku inace ce da bude cupavo. mislim da ce prvenstvo relativno lako da zavrsi a za leto mu definitivno treba par ozbiljnih pojacanja koje ce nadam se imati priliku sam da izabere... 

Link to comment

Lose izvodjenje penala je upalio alarm.  U poslednje 4 utakmice u kojima je dosudjen penal za Zvezdu, tri puta igraci Zvezde nisu uspeli da postignu gol.  Svaki put izvodjaci su bili drugi igraci i svaki put sutevi su bili prilicno losi.  Sto je najgore, igraci koji su promasivali su prethodnih sezona bili pouzdani realizatori.  Stankovic je prepoznao ovo kao problem, ali imam utisak tek nakon promasaja protiv Cukarickog.   Morace na treninzima da se radi na penalima.

 

 

Link to comment

Srpski vezista Marko Grujić nalazi se pred odlaskom iz Liverpula, pošto engleski klub namerava da ga proda u narednom prelaznom roku.

 

Imajući u vidu da je ESPN, prilikom prelaska Grujića u Engelsku, objavio da će Zvezdi pripasti deset odsto od narednog transfera ovog fudbalera, to bi moglo da znači da će, ako se Klopova želja ispuni, na leto na Marakanu stići (bar) tri miliona evra od prelaska bivšeg igrača crveno-belih u novi klub.

 

Navodno, određena je i početna cena koja iznosi čak 30 miliona evra

Link to comment
8 hours ago, Bright Billy said:

il da pankov postane starter... 

 

Nema potrebe. Trebalo je Gavric da izvede i penal i onaj slobodnjak koji je Ben prebacio pet metara preko gola ali, jebi ga, produzuje se ugovor pa malo da se pojacaju argumenti za platu. Ben se svojevremeno nadavao golova iz penala ali od tada su golmani provalili da ceka da se bace pa da onda plasira u kontra stranu i sad ga lako citaju.

Link to comment
11 hours ago, harper said:

 

Nema potrebe. Trebalo je Gavric da izvede i penal i onaj slobodnjak koji je Ben prebacio pet metara preko gola ali, jebi ga, produzuje se ugovor pa malo da se pojacaju argumenti za platu. Ben se svojevremeno nadavao golova iz penala ali od tada su golmani provalili da ceka da se bace pa da onda plasira u kontra stranu i sad ga lako citaju.

Inače i Gavrić i Velja Nikolić su se nadavali golova iz slobodnjaka u Grafičaru, tako da mi nije jasno zašto ih ne pusti da oni više pokušavaju. Haj Gavrić i izvodi kornere, ali i Velja bi ladno mogao preuzeti slobodnjake. 

Link to comment

Ma u vezi Bena za sve je kriv Vlada Miloje. Nije hteo da prifati nijedan tim od onih 10-15  što mu davaše velike pare pa da i Bena povuče.

Edited by Draganče 79
Link to comment
On 17.2.2020. at 11:02, Milosh76 said:

On i Tomane su povredjeni

 

Tomane se opravio, spreman je. Gajic je nesto lakse povredjen. 

 

Gavric malo vise solira, ponekad i preteruje, ali odlican je sa loptom i ne bih mu ja to branio. Moze samo bolji da bude. Takodje i ovo sto harper kaze, prepustiti mu izvodjenje manje vise svih prekida. Svaki korner koji je izveo je bio odlican. 

 

Igramo lepo, mnogo brze nego jesenas, dobro je sto je to donelo i rezultat na Brdu. Bice svakako i losijih utakmica, ali svidja mi se ovo sto sam video u subotu. Nikolic bas ima slifa, mada se to videlo i na pripremama. 

 

Ono sto je meni bilo intresantno je pomak u igri Njegosa. Na stranu ti golovi koje je poceo da daje sa distnce, ali mnogo vise ucestvuje u igri ka napred i nije toliko imopotentan koliko je delovalo jesenas. Ima tu dosta nedostataka, ali njemu Stankovic najvise pase rekao bih... 

 

U drugom poluvremenu smo malo otaljavali, mozda se i malo umorili, ali nije mi delovalo da Cuka moze ozbiljnije da zapreti. Inace, bas bi nam legao Birmancevic umesto Simica, odnosno Bena... steta sto ce to tesko da se desi...

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...