Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Možda ti imaš prekratak vrat pa ti ne stoji rolka? Možda ti je u detinjstvu neki profa sa rolkom pravio problema iz njegovog predmeta? 

Inače sasvim pristojan detalj odeće, još mu samo fali francuska beretka (nekako tako ja vidim nošenje rolke).

Link to comment
41 minutes ago, simple red white said:

Možda ti imaš prekratak vrat pa ti ne stoji rolka? Možda ti je u detinjstvu neki profa sa rolkom pravio problema iz njegovog predmeta? 

Inače sasvim pristojan detalj odeće, još mu samo fali francuska beretka (nekako tako ja vidim nošenje rolke).

ni jedno ni drugo, a vrat mi je da izvines bas dug..:fantom:

Link to comment

Ko god bude isao sa Dragancetom, a sezonac je, moze i dzabe da ga vodi :D 

 

Као што је најављено приликом продаје пакета карата за утакмице Лиге шампиона, сви власници сезонских карата за ову годину имају право да преузму додатну бесплатну карту за вечити дерби који ће бити одигран у недељу 1. марта 2020. године на нашем стадиону.

Благајне ће овим поводом бити отворене након завршетка утакмице са Војводином у суботу 22. фебруара 2020. све до 22 часа (утакмица је заказана за 18 часова) као и у недељу, понедељак и уторак од 10 до 18 часова.

Сваки власник сезонске карте може преузети једну додатну бесплатну карту за трибину и сектор за који има купљену сезонску карту. Такође, могуће је извршити замену и уместо те, узети карту за трибину са истом или нижом ценом.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...