Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

6 minutes ago, MiddleClass said:

 

Kad igramo bunker, onda se sramotimo... kad ne igramo bunker i primimo 20 jos vise se sramotimo. Nekim navijacima je tesko ugoditi. :fantom:


19, pardon. :D

Pa jebote, ona vec opisana scena gde Gajdobra bleji u ofsajdu, pa onda ona scena gde Ivanic vuce kontru (pri tom ni loptu ne zna da vodi), i onda Vukanovic zapinje o njega i povredjuje se. Pa ona scena gde Degenek i Milunovic ne mogu da se dogovore cija je lopta 5 sekundi (mislim da je to pre zadnjeg gola), pa Ivanic pre precke. Pa mamu da im jebem vise zao mi je sto 15 nisu primili, ovako mozemo ti i ja da igramo u tom dresu. Zao mi Borjana, u svakom kadru se dere kao magarac, jednom ce sam sebi slomiti vilicu kao onaj golman Mancestera iz sedamdesetih. 

I da, to kosta 100 eura za videti, da ne zaboravim. 

Edited by Plajvi
Link to comment

Realnost je da je Bayern znatno bolji od Zvezde, da je intenzitet kojim Bayern igra svemirski brod za većinu klubova u Evropi iz puno jačih liga i da imaju fenomenalnu devetku koja je na putu do dobaci do 55-60 golova u sezoni u svim takmičenjima.

 

Zvezda je odigrala vrlo solidno u Minhenu, tamo propustila priliku za gol ili dva, i tako upozorila Bayern da moraju u utakmicu ući 100%. 

 

U Grčkoj Zvezdu ne čeka bolesno jaka mašina predvođena nekim od najkompletnijih napadača današnjice, a Olympiacos mora ići na pobjedu ako želi produženje evropskog života.

Link to comment
15 minutes ago, ArleKino said:

Realnost je da je Bayern znatno bolji od Zvezde, da je intenzitet kojim Bayern igra svemirski brod za većinu klubova u Evropi iz puno jačih liga i da imaju fenomenalnu devetku koja je na putu do dobaci do 55-60 golova u sezoni u svim takmičenjima.

 

Zvezda je odigrala vrlo solidno u Minhenu, tamo propustila priliku za gol ili dva, i tako upozorila Bayern da moraju u utakmicu ući 100%. 

 

U Grčkoj Zvezdu ne čeka bolesno jaka mašina predvođena nekim od najkompletnijih napadača današnjice, a Olympiacos mora ići na pobjedu ako želi produženje evropskog života.

meni je najjaci utisak sa utakmice u minhenu bio taj koliko je velika razlika u svim elementima igre. nikad ranije nisam gledao utakmicu uzivo gde je to bilo tako ocigledno. kao da je bajern imao 14 igraca,uvek su bili brzi,snazniji,bolje postavljeni...a kad pocnu da grade napad i ide lopta levo desno dok traze gde mogu da probiju - izgledalo je nerealno. 

Link to comment
44 minutes ago, Milosh76 said:

Bodovi protiv Totenhema i pogotovo Bajerna nisu ni bili realni, nasa jedina sansa je bio i ostao Olimpijakos. Ono sto je nedopustivo je nezalaganje, manjak borbenosti, nonsalantna igra prakticno pola tima, uzasna kretnja... Osim Borjana i Boacija, niko nije ni zasluzuje da dobije ni minimalnu ocenu... Ovo je sramota za klub, koliko god se mi branili cinjenicom da Bajern igra neki fudbal za koji mi nismo sposobni ni da razumemo.

 

Zao mi je Marina, jer zaista nema sa kim ovde da igra, a opet ni on se nije trudio preterano da tu nesto promeni.

 

Ovo je bila surova realnost, gde se trenutno nalazi Zvezda, usli smo u LS i poginuli, ali neslavno.

 

Sto je najveci stos, jos uvek imamo neke sanse da prodjemo u LE...

Nisu imali ni Borjan ni Boaci pa su ipak pokusali da igraju (ovaj prvi je sprecio da ne bude preko 10:0).  Marin je igrao ocajno, ako se to sto je pokazao na terenu moze nazvati igrom.  Meni ga nije zao ni najmanje.  Dosao je u Zvezdu, oziveo svoju karijeru koja se polagano gasila, i kao daleko najbolji igrac ne samo u klubu nego u celom srpskom fudbalu, morao da pokaze da je najbolji i kada je gusto.  To je ono sto treba da ga cini najboljim, a ne egzibicije protiv losih srpskih klubova.

Link to comment

Kad se setim samo loženja posle Olija... :rolleyes:

 

Još jedna epska blamaža i to ne zbog rezultata već zbog igre, zalaganja, (ne)požrtvovanosti... Sramotno je da sa godinu dana iskustva igranja u onakvoj grupi LŠ mi godinu dana kasnije igramo 100 puta gore. Rekoh ja da je Milojević hteo da ode ali dobio "zabranu", a sve što se dešava se nažalost uklapa u taj scenario, tim koji je ovako vođen i koji ovako igra kao jedini razlog može da ima to da ih sve zabole kurac za rezultate.

 

Na kraju, "ali ne i najmanje bitno" - Terza... Pola igrača koji su večeras igrali ne da nisu za dres Zvezde već ni za prvu ligu domaćeš šampionata. Ako na to nadodamo česte promene tima, rotacije u taktici i samoj postavi gde praktično sada već godinama nijedan ne funkcioniše ni blizu kako treba, jasno je da nešto nije u redu. Najviše me nervira što se ne radi na igračkom kadru, a pare se slivaju sa svih strana. Kukali smo na Stojkovića, za Gobeljića je jebeni Kafu, barem je trčao celu utakmicu. Čak se i Marin raspao, ja nisam u fazonu da pljujem bilo koga posle par lošijih utakmica, ali večeras je i on bio bukvalno na nivou blamiranja.

 

Sve u svemu, nije ovo od juče i drago mi je što imam tu distancu od praćenja do nenerviranja zbog celokupnog stanja u klubu koje je ok samo na oko, dok je jasno da je manje više sve trulo, i igrački kadar, i trener koji verujem da nije loš koliko nemotivisan, o licu sa interpol poternice na čelu kluba da ne pričam. 

Link to comment
44 minutes ago, harper said:

Hoce li Milojevic na KZS ponovo o velikoj skoli. Koliko puta je ponavljao u toj skoli trebalo bi da ga bude sramota da to ponovo izjavi.

Sta hocete drugo da kaze?  Da ima lose igrace, da je nedorasao trener za ovaj nivo takmicenja, da ne cita PPP?

Link to comment

Na primer: "Ok, očigledno je alarmantno stanje, ekipe u LŠ jesu mnogo bolje od nas ali moramo svi zajedno da se zapitamo da li je normalno da u 4 utakmice ne damo nijedan i primimo 20 golova. Moramo dobro izanalizirati situaciju i videti koji su nam naredni koraci."

Link to comment

- Бајерн је заслужено тријумфовао, показали су сву своју моћ, али ми није јасно због чега смо са таквим страхом ушли у меч. У припреми меча смо урадили све што смо могли како до тога не би дошло, али када немате одговорност на самој утакмици, онда је страшно. И то није нешто што има везе са именом противника. То је оно што ми смета и што ми најтеже пада. Дан је паметнији од ноћи и видећемо шта нам је чинити - рекао је Милојевић.

Црвену звезду у Лиги шампиона још очекује утакмица против Олимпијакоса у Атини, где би и бод био довољан да наш клуб настави такмичење у Лиги Европе.

- Не мислим да је то- бити или не бити- утакмица. Па шта и да се не буде у Европи? Ту смо где јесмо, сви ови играчи су прошли цео квалификациони циклус и показали да могу много више од овог. Ово данас није било реално. Не знам због чега улазимо у утакмице без енергије, да ли је то због мене, играча или неког трећег, стварно не знам. Али чињеница је да пре није било тако. Оно што је закључак то је да морамо да будемо храбри на терену. Преболећу вечерашњи пораз на свој начин, али нешто мора да се мења - подвукао је Милојевић.

Link to comment
34 minutes ago, Dimitrije said:

Sta hocete drugo da kaze?  Da ima lose igrace, da je nedorasao trener za ovaj nivo takmicenja, da ne cita PPP?

 

Hocu da kaze da posle ove utakmice Borjan i Boaci imaju duple premije koje ce pokupiti od kazni za sve druge igrace koji su veceras izasli na teren. Ako to ne moze da izjavi i uradi, onda ocekujem da podnese ostavku i prepusti tim nekom treneru koji ima autoritet da nametne manire igracima koje trenira. Mi smo bukvalno postali nezainteresovani za utakmicu posle penala, sramota je kako su se igraci od tog trenutka ponasali na terenu. Nije problem da te nadigra Bajern ali je problem da pred svojim navijacima predas utakmicu vise od pola sata pre kraja i nezainteresovano posmatras kako te protivnik puni a da ti neces ni da potrcis, kamoli faul da napravis. Milojevic je ocigledno ispustio ekipu iz ruku, ovoliku dozu kurcobolje, plasljivosti i manjka sportskog karaktera nisam video nikad u zivotu na ovakvoj utakmici.

 

Ponovicu ono sto sam vise puta do sada napisao, nama svaki iole kvalitetan igrac najbolje partije pruza neposredno nakon dolaska, sto je duze u klubu to izgleda sve gore i gore. Nista bolje ne opisuje "strucni" rad u Zvezdi od te jednostavne cinjenice. Marin, Boaci, Ben, Garsija, Degenek, Kanjas, Van La Para, Rodic, ranije Krsticic, Savic, Stojkovic, bukvalno svi oni su svoje najbolje partije u Zvezde pruzali na samom pocetku svog mandata. Igraci koji se na pocetku nisu snasli, poput Ivanica, potonuli su jos dublje, bez ikakvog izgleda da ce se ikada vratiti na nivo igara koje su igrali pre nego sto su dosli u Zvezdu. Ostaju jos oni koji su unovcili svoje dobre igre na samom pocetku Milojeviceve ere i smesta otisli da se ne blamiraju. Na sta samo Marin lici u poslednje vreme, kao da je potpuno drugi igrac usao u njegove kopacke. Svima njima pada kvalitet, pada im samopouzdanje, pada im motivacija, sto su duze u klubu. To nije i ne moze biti slucajno.

Edited by harper
Link to comment

Ako ste vec toliko radikalni, zasto ne svi koji su veceras bili na terenu  (s izuzetkom pomenutog B-B tandema) + trener i strucni stab na transfer? 

 

To sto igraci posle sjajnog pocetka pocinju da igraju sve slabije nije samo Milojevicev ili Zvezdin specijalitet.  To je stanje stvari u domacem fudbalu (a i sire, u delatnostima gde obrazovanje i intiligencija imaju mnogo znacajniji udeo), sve dok se ne dostigne jedan nivo mediokritetstva.  Onda oscilacije iznad tog nivoa donose titule a oscilacije ispod grcenje za opstanak.  Da li mozete da se setite koji je to tim u Srbiji igrao dobro u kontinuitetu?  Cak je i cuvena "Kaznena ekspedicija" koja je do nedavno harala srpskim fudbalom skoro deceniju bila samo tim koji je imao malo vise oscilacija sa pozitivnom amplitudeom nego ostatak mediokritetstva i nije podigla svoju igru za nesto vise od toga.

Link to comment

Dosta igrača u protekle dve godine je igralo za Zvezdu srcem. Sada dosta igrača ne zna šta je Crvena zvezda! Treba da se pogledamo u oči i vidimo da nismo za ovo takmičenje. Za mene je ovo mnogo teško. Žao mi je publike, ona zaslužuje mnogo više“, rekao je Borjan.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...