Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Imam utisak da Marin i Ben ne znaju sta treba da igraju u ovoj utakmici, a da Ivanic pokusava da igra to sto su ova dvojca igrali u prethodnim utakmicama, ali da ga urodjena metiljavost u tome sprecava.  Sa jednim zadnjim veznim izgleda gore nego sa dvojcom.  Znam da ce razlog za sve ovo da se pripise Milojevicu, ali cija god krivica da je danas igraju slabije nego u Nisu ili u Ivanjici.  Da idimo kako ce drugo poluvreme da izgleda.  Ja bih jednog u trilingu Marin, Ben, Ivanic izveo i uveo nekog kao Vulic koji, na zalost, nije danas na klupi, pa bolje da se nista ne menja da ne bi usao Jovancic.

Link to comment

Igramo jedno veliko nista. Dugi meseci taktike "dajte loptu Marinu a vi se ne mesajte puno u svoj posao" pokazali su se u punom sjaju sada kad je Marin ispao iz forme. Nije problem ni rezultat, ni pojedinacna igra, ni ocigledna kurcobolja fudbalskih velicina Gobeljica i Rodica, problem je to sto mi bukvalno ne igramo nista. Ova cetvorica iza spica "menjaju strane" u zavisnosti od toga gde su se tog trenutka nasli pa da ne trce previse, niko nema pojma gde ko stoji, gde se ko krece, gde lopta treba da ide, sa kim treba da se odigra. Jedini visak pravimo kad Garsija utrci u prazan prostor a i tada dobije jednu od deset lopti. Da se nas 11 skupi sa foruma i prvi put izadje na teren, za 45 minuta bismo se dogovorili sta i kako cemo da igramo, ovih 11 profesionalaca bukvalno ne znaju sta rade na terenu. Igramo po inerciji i ono sto igracima u tom trenutku deluje logicno, nikakva organizacija na terenu ne postoji.

Link to comment
1 minute ago, Dimitrije said:

Imam utisak da Marin i Ben ne znaju sta treba da igraju u ovoj utakmici, a da Ivanic pokusava da igra to sto su ova dvojca igrali u prethodnim utakmicama, ali da ga urodjena metiljavost u tome sprecava.  Sa jednim zadnjim veznim izgleda gore nego sa dvojcom.  Znam da ce razlog za sve ovo da se pripise Milojevicu, ali cija god krivica da je danas igraju slabije nego u Nisu ili u Ivanjici.  Da idimo kako ce drugo poluvreme da izgleda.  Ja bih jednog u trilingu Marin, Ben, Ivanic izveo i uveo nekog kao Vulic koji, na zalost, nije danas na klupi, pa bolje da se nista ne menja da ne bi usao Jovancic.

 

Mora da udje Vukanovic u spic, koliko god covek nema pojma, da se malo rastereti Tomane u spicu a Ivanic ili Marin napolje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...