Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Just now, harper said:

Kako se ovo zavrsilo samo 0:1 mislim da ni igracima na terenu nije jasno. Usrali smo se, niko ne moze normalan pas da doda. Bajern igra jezivo dinamican i agresivan fudbal ali smo im i mi pomogli ovim "taktickim iznenadjenjima" sa Vukanovicem, Petrovicem i Kanjasom. I dok za Petrovica ima opravdanja jer je klinac, ovo sto igraju Kanjas i narocito Vukanovic je sramota za profesionalnog fudbalera.

 

Rodic se malo izvadio na kraju sa ova dva blokirana centarsuta ali je generalno opasna bitanga. Kod ovog ponistenog gola je usrao ofsajd zamku jer je zaspao na terenu.

 

Moramo da nadjemo nacin da malo zadrzimo i promuljamo loptu kroz Bajernovu sredinu, osim Boacija niko nije sposoban jebeni duel da izdrzi. Vezni red i krila nam prakticno ne postoje na terenu, dok Garsija nesto i pokusava na brzinu Vukanovic je izgleda impresioniran atmosferom i vise zvera po tribinama nego sto prati sta se desava na terenu. Ono ostajanje u ofsajdu kad je Marin pokusao da centrira je tezak WTF momenat. Gleda covek akciju sopstvenog tima iz ofsajda, zabole ga.

To je i meni palo u oci.  Mislio sam da ce Milojevic da ga posalje na klupu.

Link to comment
1 minute ago, Dimitrije said:

To moze da se oceni samo u igri u domacoj ligi.  Ergo Miloje pod konstantin stresom? Doduse drugo poluvreme protiv Olimpijakosa je bila najbolje izdanje Zvezde u svim evropskim utakmicama u grupi (LS i LE), mada je Olimpijakos bio desetkovan.  U ovoj utakmici Bajern moze da igra komotno sa devetoricom igraca i da pobedi.

 

Naprotiv gospodine, baš naprotiv...

 

A da Oly nije popijo crveni bilo bi laganih 3:0,ali nebitno... 

 

Link to comment
Just now, Dimitrije said:

Milose, mi imamo problem sto ne mozemo da drzimo posed lopte duze od 5 sekundi.  Faulovi ne pomazu ako  ni u jednom drugom segmentu igre (osim golmanskim odbranama) ne pokazujemo znake zivota.

 

Naravno da ne mozemo kad niko i ne pokusava da koristi prostor na terenu da se otvori, kako god neki nas igrac primi loptu svi ostali se smesta sakriju iza igraca Bajerna. Celo ovo poluvreme je proslo u fazonu "samo da ja ne zaserem, ionako smo izgubili". Ovo sto smo mi "igrali" u prvih 45 minuta je jednostavno sramota za ozbiljan tim.

Link to comment

ubija u pojam to oni su "bajern"

 

ajde ovako

sta mislite gde smo u odnosu na bundesligu?

ja bih rekao da zvezda ne bi bila ubedljivo poslednja tamo

neki donji deo tabele

 

e sad, bajern da cesto u bl dobija sa 4,5 pa i 6 golova

ali isto tako, ne retko, timovi iz tog donjeg dela ili namuce igrom ili iznenade rezultatski

sa druge strane gledajuci nas, imas osecaj da im ne bi pripretili da igramo 20 uzastopnih mecev

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Naravno da ne mozemo kad niko i ne pokusava da koristi prostor na terenu da se otvori, kako god neki nas igrac primi loptu svi ostali se smesta sakriju iza igraca Bajerna. Celo ovo poluvreme je proslo u fazonu "samo da ja ne zaserem, ionako smo izgubili". Ovo sto smo mi "igrali" u prvih 45 minuta je jednostavno sramota za ozbiljan tim.

'Jao-nemoj-meni' taktika nije potekla iz svlacionice vec iz glava i srca igraca.  Nemaju pameti ni hrabrosti da odigraju muski fudbal.  Prepali su se jer su nasuprot sebe ugledali troglavu azdaju koja bljuje vatru.  Razumem strah, ali kao rece Njegos: "Strah coveku kalja obraz cesto."  Ko pobdi strah, ostace cistog obraza i ako pogine.  Strah ih nece spasti od pogibelji.

Link to comment

Ма апсолутно срамотно полувријеме Звезде, можда и најгоре које сам икад гледао.

Link to comment
4 minutes ago, pbg12345 said:

ubija u pojam to oni su "bajern"

 

ajde ovako

sta mislite gde smo u odnosu na bundesligu?

ja bih rekao da zvezda ne bi bila ubedljivo poslednja tamo

neki donji deo tabele

 

e sad, bajern da cesto u bl dobija sa 4,5 pa i 6 golova

ali isto tako, ne retko, timovi iz tog donjeg dela ili namuce igrom ili iznenade rezultatski

sa druge strane gledajuci nas, imas osecaj da im ne bi pripretili da igramo 20 uzastopnih mecev

Ne možeš tako porediti lige i stavljati tim u drugu. Možeš, ali ne vidim logiku.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...