Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

2 minutes ago, JohnnyD said:

Viljareal je imao 0 bodova u grupnoj fazi i -14 gol razliku, Makabi 0 bodova i -15, Dinamo Zagreb 0 bodova 0 golova i -15, ne vidim u cemu je problem.

i totenhem izgubi kuci 2:7 od bajerna

nije u pitanju samo rezultat, vec sveobuhvati utisak

rezultat +igra + stav + mnogo sta

 

 

apsolutno nije problem izgubiti u ls sa 5 golova, pogotovo od bajerna

problem je sve ovo ostalo + konstatno alibi vadjeje na velicinu i budzet raznih bajerna

Link to comment
Just now, James Marshall said:

"Dobro smo ušli u meč, nismo iskoristili neke naše šanse" 

 

Šta priča ovaj mladac, wtf 

 

Sabloni koje fuzbaleri slusaju od malena

Link to comment
2 minutes ago, Miljenko said:

Ovo je realno stanje. Ne verujem da bi i Partizan bolje prosao. Ljudi su jednostavno 2-3 klase iznad.

 

U fudbalu retko igraju dve ekipe podjednakog kvaliteta, neko je uvek bolji. Naravno da je Bajern mnogo bolji od nas ali to nije razlog da odigramo ovako sramotnu, jadnu i uplasenu utakmicu. Ovo sto su igraci pokazali veceras je bruka i pljuvanje u lice svakom od ovih navijaca koji su platili kartu da dodju na utakmicu. Posle ovakvih poraza i ovakvih igara se ili otpusta pola tima ili trener. Da sam ja trener posle ove utakmice mi Rodic vise ne bi zaigrao pa taman morao da izadjem sa deset igraca na teren, isto se ovako ponasao i protiv Totenhema od trenutka kad smo primili prvi gol. Care, ako ti se ne igra protiv boljeg od sebe izadji i pusti nekog s karakterom da igra, a ti se nosi tamo odakle si i dosao.

Link to comment

Bodovi protiv Totenhema i pogotovo Bajerna nisu ni bili realni, nasa jedina sansa je bio i ostao Olimpijakos. Ono sto je nedopustivo je nezalaganje, manjak borbenosti, nonsalantna igra prakticno pola tima, uzasna kretnja... Osim Borjana i Boacija, niko nije ni zasluzuje da dobije ni minimalnu ocenu... Ovo je sramota za klub, koliko god se mi branili cinjenicom da Bajern igra neki fudbal za koji mi nismo sposobni ni da razumemo.

 

Zao mi je Marina, jer zaista nema sa kim ovde da igra, a opet ni on se nije trudio preterano da tu nesto promeni.

 

Ovo je bila surova realnost, gde se trenutno nalazi Zvezda, usli smo u LS i poginuli, ali neslavno.

 

Sto je najveci stos, jos uvek imamo neke sanse da prodjemo u LE...

Link to comment

Ekipa je u padu već godinu i po, na oko se vidi, rezultati od ljetos su malo pokrili probleme, ali ovaj klub i svi u njemu tako preko kurca otaljavaju sve svoje obaveze (za masne pare) da je to sramotno. Miloje se pogubio, pogubio kontakt sa igračima i stvarnošću. Biće da je zakasnio s odlaskom. 

Edited by James Marshall
Link to comment
3 minutes ago, James Marshall said:

"Dobro smo ušli u meč, nismo iskoristili neke naše šanse" 

 

Šta priča ovaj mladac, wtf 

 

To je verovatno jedna od tri recenice koje uopste moze da sklopi. Druge dve su "gde je najblizi splav" i "koliko kosta ovaj novi dzip".

Link to comment
22 minutes ago, Plajvi said:

11 na 11 za 405 minuta su primili 20 komada, a mogli jos bar toliko. Ovo mora da je neki rekord.

 

Kad igramo bunker, onda se sramotimo... kad ne igramo bunker i primimo 20 jos vise se sramotimo. Nekim navijacima je tesko ugoditi. :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...