Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

18 minutes ago, radisa said:

Bar nije zahvalio vrhovnom komadantu Vučiću...

 

Bolje i to da je uradio nego sto je izvredjao inteligenciju svakom ko je ispao dovoljno glup da procita ovaj intervju.

Link to comment

Mislim, i Milojević i Tomić (na kk topiku) jedu govna...

 

Ovaj kenja o teretni i medibloku, onaj o sjajnom Čović&Čović tandemu... Ne znam koji to treba ljudima sa nekim integritetom... Ljudi su baš jeftini ovih dana...

 

 

 

 

Link to comment

Miloe je, da se ne lažemo, od početka prosipao demagogiju, nije to nista novo. Jebiga. 

 

U međuvremenu, Tomane potpiso. Ajpa nek nam je sasrećom 

Link to comment
2 hours ago, gervasius twinkleminkleson said:

Miloe je, da se ne lažemo, od početka prosipao demagogiju, nije to nista novo. Jebiga. 

 

U međuvremenu, Tomane potpiso. Ajpa nek nam je sasrećom 

 

Hajde sto prosipa demagogiju, covek je glupi primitivac pa i nema sta drugo da prosipa, mnogo je veci problem to sto iz tima sistematski izbacuje igrace koji znaju da igraju fudbal da bi mu u timu igrali ljubimci koji ne znaju loptu da sutnu. Sad hoce Jirku i Vulica da salju na pozajmicu, na Ebesilija se vise ne racuna, a jovicica navodno necemo da prodamo u Francusku jer nam je jako bitan igrac. Ne znam samo za sta bitan, protiv Zenita smo ga videli u dva momenta, jednom kad je napravio pogibeljan start djonom, za koji bi u takmicarskoj utakmici dobio crveni i jednom kad se podmetnuo Rodicu u skoku i povredio ga. Jos se sad i Pavkov ubedio da je neki igrac pa odbija ponude koje do pre godinu dana ne bi mogao ni da sanja. Kad zavrsimo s Evropom pa odu Marin, Ben i svako ko bude imao bilo kakvu ponudu, ostace nam ovaj cuveni Terzin magacin u kojem nema krstenog fudbalera svecom da ga trazis.

 

Potpuno neverovatno kakva je to banda lopova i diletanata.

Link to comment
5 hours ago, Milosh76 said:

8d89b4e0eba901d25b7ae53480709144e4ef4d4a

 

 

 

Znači većina odabrala da zvezdice budu ovako ružno raspoređene??? 

 

Jel moguće da mi Srbi ništa, pa ni najprostije ne umemo da odradimo kako treba :frust:

 

 

Link to comment

Nije cak ni vecina koji su glasali, glasalo je oko 1400, a pobednik je dobio oko 680 glasova onih koji su se registrovali preko aplikacije FKCZ

 

 

Inace, sezonske u prodaji od sutra.

 

 

http://crvenazvezdafk.com/scc/...onske-karte-od-sutra-u-prodaji

 

 

 

Звездаши ће сезонске улазнице моћи да купе сваког радног дана од 10 до 19 сати, као и суботом од 11 до 16 часова у Сервису за чланство који се налази на западној трибини стадиона „Рајко Митић”.

 

Сезонске карте ФК Црвена звезда важе за утакмице домаћег првенства укључујући и плеј-оф и прва три кола квалификација за Лигу шампиона или Лигу Европе. Информације о погодностима за мечеве четвртог кола квалификација или групне фазе било ког УЕФА такмичења биће накнадно објављене кроз канале комуникације клуба.

 

 

Link to comment
 
Znači većina odabrala da zvezdice budu ovako ružno raspoređene??? 
 
Jel moguće da mi Srbi ništa, pa ni najprostije ne umemo da odradimo kako treba :frust:
 
 
Ja glasao za to, mislim da je elegantnije od onog u ravni.
Link to comment

Koliko je meni zao Ebesilija sto je dosao u ovo govno od kluba. Godinu dana ga drkaju, igraju ispred njega razni retardi, dali su mu dozvolu da ode, a on covek u toj situaciji udje na teren protiv austrijskog drugoligasa i bude prvi igrac Zvezde na utakmici koji ukliza da bi oduzeo loptu. U timu u kojem igra 11 igraca koji se navodno bore za mesto u timu. Navijati za takav klub je stvarno mucno.

 

Ali, Filip Stojkovic. Takve bitange i seljacine nekad nisu mogle da pomisle da obuku Zvezdin dres.

Link to comment
6 minutes ago, Bright Billy said:

simara demantuje forume... 

 

Simara je najgori igrac na terenu. Za komentatora je, naravno, najbolji.

Link to comment

Ebesilio pre nego sto ga oteraju da pokaze Ivanicu kako se sutira sa distance. Jadni Ivanic protiv Zenita napucavao golmana po sredini pet puta, ovaj jednom sutnuo i spakovao je uz stativu kao iz vica. Ali, lik izvodi kornere desnom s leve strane i levom s desne, bilo koji nas igrac osim Marina da pokusa nesto slicno slomio bi sebi nogu.:D

 

Kad samo pomislim da su se na njegovim pozicijama izredjali Causic, Simic, Jovicic, Jovancic, Vulic, Ivanic, pa cak i muceni Srnic na jednoj utakmici, muka me uhvati. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...