Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

3 hours ago, Milosh76 said:

 Bilo bi super da Milunovic udje da igra centarfora :D

 

:evilsmile:

 

edit: U Simicu izgoreo dabogda

Edited by John Coltrane
Link to comment

da li postoji neki razlog zasto se ovaj vulic stalno trpa da sutira slobodnjake? ja jos nisam video da je prebacio zivi zid.

Link to comment
3 minutes ago, Bright Billy said:

da se ne lazemo, ovo nista ne valja...

srecom je nebitno. ako neko primeti sta ne valja i do avgusta to popravi ovo ce biti odlican perido

Link to comment

Eee, uvek isto govorimo, i uvek udjemo sa istim ili sličnim manama. Popravimo ono što ne valja, a onda prodamo ono što valja i dovedemo drvnu gradju. Pa novi krug.

  • +1 1
Link to comment

Slazem se.  Samo protiv slabih protivnika Zvezda je delovala dobro i superiorno.  Protiv jacih protivnika dezorganizovano i bezidejno.  Plus notorni aljkavluk u predaji lopte i pokrivanju protivnickih igraca.  Da sam na Stankovicevom mestu, ja bih pre uigravao tim nego isprobavao igrace.  Tim ce iz sezone izaci bez forme, bez igre i bez ideje na koje igrace moze da racuna.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Skup nabedjenih talenata i srpskoligaskih kljusina, to je rezultat nekoliko desetina miliona evra koji su usli u klub poslednjih nekoliko godina. Jedva par igraca iz danasnjeg tima je sposobno da obavi dve vezane osnovne fudbalske radnje a da nesto ne uradi pogresno. Trunke talenta ovde nema, svi ovi Gavrici, Nikolici, Petrovici, Vulici i Radulovici su samo igracke zablude i onoliki talenti koliko je u svojoj generaciji bio Simic Veljko, paradigma nabedjenosti srpskih talenata.

 

Od raznih Vukanovica i slicnih kljusina se nista i ne moze ocekivati ali ovo sto je Degenek danas igrao je sramotno. Za njega bar znamo da moze neuporedivo bolje od ovoga.

 

Borjan da se vrati klupskim autobusom, ostali od Sente peske ili autostopom.

  • +1 4
Link to comment

Malo je rano da se ocenujuje trener? Sa druge strane, Stankovic ce kao i Prosinecki, otici sam ili ce mu nabiti noz u ledja kao Robiju. Nece ga smeniti makar bio poslednji na polusezoni i ispao u prvom kolu kvalifikacija.

Link to comment

Stankovic je tek poceo, ali nije dobro da sezonu zavrsava porazima od jacih timova u ligi.  Dobro je za njega sto nema razigravanja jer bi bilo povuci-potegni.  Na konferencijama za stampu posle deribija i pre ove utakmice pokazao je da kada stvari krenu onako kako nije ocekivao, da ga i logika i izgovorene recenice ne slusaju.  Sasvim drugaciji utisak ostavlja nego kada pobedjuje.  No da vidimo kako ce da pripremi tim za sledecu sezonu.  Ja ne ocekujem mnogo osim da konacno pobedimo Partizan.  Mislim da su nova titula i Evropa na dugackom stapu. 

 

Najprece nam je da se zastitimo od Korone.  Rezultati posle danasnjeg testiranja su prilicno losi i ja bih zabranio prisustvo publike na preostalim utakmicama jer ce poceti i igraci da se razboljevaju.

Link to comment

Томане и Вукановић не би имали место у Прислоници, људи играју у Звезди :laugh::laugh:. Додуше, Вукановић је добар за ћаскање са председником.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...