Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Just now, Covekizstruke said:

Ja mislim da je taj Djilas čista menadžerska fora, teško da je doveden da bi nešto računali na njega i teško da će da igra nešto ozbiljnije. Tako je i u Partizanu proveo dugo vremena i primao platu nizašta. Jaka ledja su verovatno u pitanju. 

Ako nije tako onda teško nama.

Mislim da je mozda najjeftinije resenje za treceg centra koji ce opet da bude i malo drugaciji od prve dvojice. On ili Sladjan isto nam se hvata samo ovaj jeftiniji i nece da se buni ako greje klupu. Ja to tako nekako vidim.

Bolje da je nekako uzet Vidic iz Zvezde  zbog svega ili da se guraju mladi ali nikad se ne zna kad ce iskustvo da zatreba?

Link to comment
1 minute ago, ackonish said:

Sad sunela, a ima vreme, ce se prica uskoro. Ima i sta da se kaze....

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Kada Acko? Uskoro je dan, dva a i nedelja, dve ?

Nemoj si neodredjen izgoresmo ;)

Link to comment
10 minutes ago, ackonish said:

Sad sunela, a ima vreme, ce se prica uskoro. Ima i sta da se kaze....

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Ne trči pred rudu . Čekaj zvanično, pa će budeš grbav

Link to comment

Kuj trci.izvesno da ce nesto da se desi uskoro, evo utakmica uskoro. Nista ja ne najavljujem [emoji102]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment

Grba se izgleda vratio u Buducnost, sigurna kuca. Ako nista drugo bice im zajebantska atmosfera u svlacionici  kroz sumorno crnogorsko prvenstvo. 

Edited by W.F.C.
Link to comment

Zamalo nam izmakao mladi napadač Andrija Kaluđerović. Njegov 19, klub u karijeri je mogao da bude baš Radnički, alli nije imao preporuku da mu je ćale igrao za Zvezdu ili Partizan.....a da vratimo Mrku, njegov ćale igrao za Radnički ;)

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...