Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

44 minutes ago, martick said:

Tako ne radi ozbiljan klub!

Ili ga kupi(Meleg),neka bude investicija ili trazi dalje!

 

Ma u pravu si...pešovani...što bar ne dadoše i Vukanovića... :happy:

Edited by Constantin
Link to comment
20 minutes ago, Constantin said:

Alkohol, alkohol...to je prava stvar, živeo Kruna Simo i Pedro Almodovar ;)

Doktor Simo 😎

Link to comment
1 minute ago, Real sa Nišave said:

Doktor Simo 😎

E dobro...sad znam. Znači pored Radana i Simo je Dr. ima li još koga u tom našem konzilijumu ?

Link to comment
1 minute ago, W.F.C. said:

Zadnji bio Boskovic doktor u upravu, sad jedino ako oce Ivica da doktorira... 

To li je problem ?  Mogao je do sad 100 puta, al nije imao vreme, posao, obaveze....njemu i Tomi iz Bajčetine je isti razredni..

Link to comment

Nemam predstavu kako bi nam izgledala prva postava u ovom trenutku???

Mozda

Petrovic - Todorovski, Silo,Bondarenko, Djordjevic - Aleksa, Noma, - Tomic, Meleg, Batrovic - Haskic

Ne izgleda lose za nasu ligu.

Sa druge strane za prva cetri mesta treba bar jedan jako kvalitetan stoper i jedan jako kvalitetan vezni igrac dmf ili cmf, tacnije bilo bi pozeljno da nije klasican dmf vec neki agilniji koji moze i uz Aleksu, Bondarenka a i uz Nomu.

Ova postava nema klasicno krilo a tu su od takvih Pera i Cumic. Tomic i Batrovic mi vise lice na kreatore igre nego na klasicna krila.

Sa ovakvim timom bi nam legla jedna tika-taka taktika

Link to comment

A imam jos jedno pitanje onako samom sebi i vama.

Ne razumem zasto je Grba otisao u Sutjesku ili Buducnost? Da li ga Lalat nije hteo ili ga bolje platili? Razumem da je otisao u bolji klub a ovako je bas cudno?

Link to comment

I prvi veliki promasaj sportskog sektora u najavi....

Stafan Mihajlovic za sve ove godine jedna velika nula, pojacanje u rangu Nikolica iz Napretka od preprosle godine.

Koj ce im moj da trpaju igrace i trose pare na plate? Bolje da su pozajmili od Zvezde i Vidica kad su vec krenuli nego da dovlace nekog  sto daje gol na svakih 370minuta u seniorskom fudbalu.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
4 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

I prvi veliki promasaj sportskog sektora u najavi....

Stafan Mihajlovic za sve ove godine jedna velika nula, pojacanje u rangu Nikolica iz Napretka od preprosle godine.

Koj ce im moj da trpaju igrace i trose pare na plate? Bolje da su pozajmili od Zvezde i Vidica kad su vec krenuli nego da dovlace nekog  sto daje gol na svakih 370minuta u seniorskom fudbalu.

Au jbt :blink:. Zar taj nije u zatvor zbog pokusaja vise ubistava???

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...