Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

1 hour ago, BWA said:

sudijska komisija se promptno oglasila navodeci kako dosudjeni faul na stojkovicu zahtijeva posebnu analizu.

kakva azurnost.

Interesantno je to. Pre neku godinu ista situacija kad je Tawamba dao gol, pa su kukali danima kako je to sigurno faul na golmanu. Sad ista situacija, pa kukaju kako nije faul. Tada se ta komisija govana nije sastajala.

Link to comment

Odavno oni u derbijima ne igraju ništa. Otkako im je Miloje trener oni su solidno postavljeni na terenu, jaka i organizovana odbrana, ziheraška igra bez ikakve ideje, neko durisanje napred pa šta se uradi, eventualno se izbori prekid, neka greška odbrane i ako kokoška zaluta u gol. Nema tu igre, sistem sa gomilom odbrambenih i dva zadnja vezna, batađorizam u punom sjaju. Evo druga uzastopna utakmica da nisu šutnuli na gol. Što bi rekli naši stari - široka ramena, a muda malena.

 

I pre utakmice se znalo da se mi pitamo za sve. Savo najzad ima igrača koji će namestiti šansu u poslednjoj trećini terena, koji je pasovima stalna pretnja po gol, brze igrače po bokovima koje ovi ni lasom ne mogu uhvatiti, uigranu odbranu i dva igrača ispred koji se ne menjaju već ko zna koju utakmicu. Zato je i ishod očekivan, a rezultat je mogao biti i veći.

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Mark Rothko
Link to comment

Ne znam da li je do stručnog štaba, ili do njega samog, ali Savudin me je vrlo pozitivno iznenadio kako mu izgleda, i kako vodi ekipu na utakmici. Nisam to očekivao kada je preuzeo onaj tim u rasulu prošle sezone. Sva sreća pa sam pogrešio u proceni :blush:

Link to comment

Savo je svojevremeno bio 1 car, jos za vreme DOSa, a i malo posle toga, guzio se da uvede neke promene u FkP i Fss ali sa nedovoljno podrške. Posle je podlegao mračnoj strani i seo s djavolom za sto, vrvtn ostao bez kinte. A i po pričama je proživeo filmski zajebanu porodičnu tragediju.

Link to comment

Odlicno smo odigrali i konacno sam se malo i vratilo za neke promasaje + skoro nismo bili ovoliko dominantni. Jos da je sudija protiv Indjije bio malo konzervativniji pa svirao samo jedan penal, sada bi bilo malo drugacije. Doduse ovo je vazan boost pred Astanu, posebno ako ne prospemo ni bod do tada.

 

P.s. Jel mi se ucinilo ili je Asano asistirao kod prvog gola?

Link to comment

Asano je iskoprco loptu za Sumu madjiju, na zalost Areninih komentatora, koji su izlamentirali zasto nije napravljen prekrsaj tu na 30-35m od gola ('ali po sredini, ne sa strane, odakle moze da se uputi opasan centarsut', citat od usranih komentatora), onda Partizan ne bi bio u situaciji da postigne gol...

 

Placi mala, placi...

Link to comment

Dodao bih i na žalost ocenjivačatm u tzv. medijima.

 

Još da uzmu tri boda u sredu i dobri Allah da ih vidi.

 

Izdvojio bih tri momenta iz ove svečane večeri:

 

1. Suma mađija, sve sa samurajevom asistencijom

2. Pavlović koji glavom iznosi loptu, protivnik ga onako visokog pokupi po nogama, on se već u padu sa obe ruke uhvati za glavu

3. Miletić koji kod kornera ide na skok zajedno sa Ostojićem i vuče ga za dres onako profesionalno.

 

Link to comment

Samurajeva asistencija sa poda je stvarno jako lepa, a i Sumin projektil posle tek impresivan.

Meni se jako dopalo i kako je inteligentno Brezancic plasirao loptu ka Bambiju. 

 

Nekako je kao da igramo da sve pobedimo. :D 

Link to comment

odlično je izgledalo kad ih je savo posložio u špicu sa asanom i mađioničarem iza

 

možda je to dobitna postava za astanu

 

natko i zdjelar iza djete filip i banbi po krilima

Link to comment

banbi poznaje ove iz sovjetskog saveza, treba nam protiv astanaca 90 minuta

 

on je ključni čovek te utakmice, pod uslovom da je sa natkom sve ok

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...