Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

realno smo ih spakovali u džep tokom cele utakmice. svaku loptu na sredini terena su izgubili. neverovatno da je i brežančić imao prednost u odnosu na markovića. al ga dade mađija alal mu kurac, ko na treningu. tošić samo potvrdio dominaciju. realnp smo za dva gola bili bolji. skoro nisam odgledao derbi da smo ovoliko bili dominantni CELE utakmice. 

Link to comment
1 minute ago, Azdaja said:

Savo I njegov stručni tim su fenomenalni. 

 

Od grcanja I cemera prethodnika do ekipe koja igra odličan fudbal, napadacki I zna u svakom trenutku šta hoće. 

 

Alal vera

savo je ozbiljan trener, a tek će biti

 

 

btw

dezintegrisali smo ih, šteta bili su zreli za još koji

 

 

D82290CB-C724-4A35-8F7B-58548029B0FF.jpeg

Link to comment

Šta sam propustio? Počeo sam da gledam par minuta pre onog fenomenalnog centaršuta Brežančića za gol Tošića.

Može neko u kratkim crtama da opiše šta je bilo do tada?

Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

savo je ozbiljan trener, a tek će biti

 

 

btw

dezintegrisali smo ih, šteta bili su zreli za još koji

 

 

D82290CB-C724-4A35-8F7B-58548029B0FF.jpeg

Ubili smo ih ko granom, potpuno ocekivano, bilo bi jos ovakvih utakmica i sa drugim ksligasima da ne nameste celo prvenstvo 

Link to comment

Ovo što su odigrali kod drugog gola je ono zbog čega se gleda fudbal. Osvojili loptu na desnom boku, stavili je pod kontrolu, gurnuli u sredinu, iz sredine na levi bok - sve to na jedan dodir - i onda centaršut i gol. Fudbal je u suštini veoma jednostavna igra.

 

Pre toga su naravno jedno pet puta muljali nešto i u najboljem slučaju završavali tako što su vraćali loptu Stojketu. Čim su odigrali nešto iz prve ovi iz Zvezde su svi poispadali.

Link to comment
4 minutes ago, BlackGeorge said:

Šta sam propustio? Počeo sam da gledam par minuta pre onog fenomenalnog centaršuta Brežančića za gol Tošića.

Može neko u kratkim crtama da opiše šta je bilo do tada?

razlaganje na proste činioce

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...