Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Izgleda da će pored Vučele najebati i Vepar.

 

 

Quote

Kako nezvanično saznajemo, Vazura je u dogovoru sa navijačima sa južne tribine pred 161. derbi organizovao pravljenje koreografije u Sportskom centru Teleoptik gde je nastala čitava ideja o vređanju predsednika FSS i državnog vrha.

Tokom drugog poluvremena utakmice u Humskoj sudija Srđan Jovanović prekinuo je meč kada je na jugu osvanuo transparent "Kokeza pi*ko je*emo ti sve" zbog čega je pokrenut krivničan postupak protiv Partizana, a uskoro treba očekivati i kaznu za crno-bele.

 

 

Da ako nas ne ugase kao KK onomad.

Link to comment

Au, ala skviče jebote.:laugh: Samo još da stvarni vodja njihov zakaže kzn i da i on zapreti.:D Našli se Vučelić i Gmazura u nebranom groždju.

 

Ćelavi je zajeban igrač izgleda, em je opalio dandaru onom govnetu, em je pridavio i onog mamlaza bezobraznog.

 

Interesuje me kakav će to biti krivičan™ postupak protiv Partizana kao pravnog lica.:D

Edited by Tresko
Link to comment

Jebeni Vazura ne bi umeo da organizuje prelazak ulice a ne koreografiju..pa jos protivu drzavnog vrha i Kokeze. 

 

No, zalicu ga juce predvece. Nama ce verovatno dozvoliti samo klince na tribinama do proleca..sto bi bila najbolja kazna ikad :)

 

Link to comment
14 minutes ago, Tresko said:

Au, ala skviče jebote.:laugh: Samo još da stvarni vodja njihov zakaže kzn i da i on zapreti.:D Našli se Vučelić i Gmazura u nebranom groždju.

 

Ćelavi je zajeban igrač izgleda, em je opalio dandaru onom govnetu, em je pridavio i onog mamlaza bezobraznog.

 

Interesuje me kakav će to biti krivičan™ postupak protiv Partizana kao pravnog lica.:D

sve u skladu sa ocekivanjima.

ne postoji derbi koji su izgubili, a da nisu pokradeni. ponizis ih na njihovom stadionu 3:1, oni kmece kako je leo morao dobiti crveni.

juce ne sutnu u okvir gola, sudija partizanovac i ostetio ih za gol.

ali pobjeda je kad se zgrazavaju na vrijedjanje kokeze, a dr terzic ga 2017. raskrinkao kao grobara najzasluznijeg za titulu fkp te sezone.😆, prozivajuci ga na dnevnom nivou kao lopova koji mora biti smijenjen jer namjesta titule partizanu.

 

 

Link to comment

i koji kurac je uopste predsjednik saveza, pa da se ne smije vrijedjati. dok je tole bio predsjednik nicim drugim se nisu ni bavili nego njim i savezom.

ljudi ladno sa svojim filijalama nisu htjeli da pocnu meceve u zakazanim terminima, nego kasne 5 minuta u cuvenoj akciji "5 minuta za spas srpskog fudbala"😂

 

Link to comment

jel sam vam ja pričo da me radiša jednom banovao jer sam implicirao u nekoj sprdnji da je 1 arsenal mali klub? true story!

 

a sad nastavite da ga šiljite na fizičko obračunavanje sa sporckim rivalima :fantom:

Link to comment
5 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

jel sam vam ja pričo da me radiša jednom banovao jer sam implicirao da šiljim na njega zato što se fizički obračunava sa sporckim rivalima? true story!

 

a sad nastavite da se sprdate da je 1 Arsenal mali klub :fantom:

 

Hvala što si to podelio, nekom će sigurno značiti.

Link to comment


Opšte ludilo. Mi vređamo kokezu kao da se on nešto pita i uređuje, cigani se vređaju kao da im je iz oka ispao a ne da je na terzinoj shit listi.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

Ćelavi toliko živi za fajt da je u roku od četiri dana prvo zamalo nabo pesnajom svog saigrača na terenu a onda je podelio duplu vaspitnu ljutom rivalu. Ne dao dobri Allah da mu padne klapna na nekoj utakmici, trebaće pola Urgentnog centra da zbrine sve ranjene.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...