Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

16 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

04CC8811-B8B2-40B3-8FB1-6CFFD527835C.jpeg.8b7382035a33d9a089864a44b70b49d6.jpeg

 

tagujte se

 

 

 

Rothko, peti s leva, sa osvojenim peharom (mesing pozlata) prestižnog takmičenja "napiši na školi poruku ljubavi" ispod pobedničkog slogana, sa drugarima sa kojima će par godina kasnije osnovati bojbend.

Zadovoljan učinjenim i zagledan u svetlu budućnost Partizana razmišlja kako da izbegne neodložne obaveze i bude tu za revanš protiv Škota.

 

Link to comment

Azda prvi sa desna, gleda u Goranza, dok on planira da da ostavku na mesto predsednika grupe. 

Batalio jurenje suknje zarad bratske družine i gledanja Partizana. Avaj brak mu nije izmakao, sad mora da navija za PFC i AC Romu. 

Pokušava da dodje sebi i da se smeje pijanim Škotima za par nedelja dok popijaju petardu na JNA. 

Link to comment

ja sam fotkao ćaletovim  зенитом

(posle me ošurio od batina jer sam ga pozajmio bez pitanja i ispuc'o ceo film)

Link to comment

PRVI FILTER BEZ MILOSTI

Neki od igrača koji ne putuju na Zlatibor su u protekloj sezoni ili bili nosioci igre ili, pak, standardni prvotimci, dok pojedini nisu ni dobili priliku da pokažu šta znaju, a angažovani su tek pre nekoliko meseci kao pojačanja.

To praktično znači da je Milošević sa svojim stručnim štabom započeo veliku rekonstrukciju tima, a prve “žrtve” pravljenja novog tima su: Miroslav Vulićević, Nemanja G. Miletića, Slobodan Urošević, Mark Valijente, Nemanja Nikolić, Armin Đerlek, Goran Zakarić, Dejan Georgijević, Musa Ndžaji i Radivoj Bosić.

Ako se znalo da struka više ne računa na Marka Valijentea, o čemu je Telegraf već i pisao, te Georgijevića, Miletića, Vulićevića, Uroševića (...), veliko iznenađenja svakako predstavlja izostavljanje Gorana Zakarića i Nemanje Nikolića, koji su u protekloj sezoni bili uglavnom standardni u prvom timu.

Link to comment

Lep gest Savoa, sve sami igumani ako cemo realno. Bojim se samo da ce ovo pokvariti nastavkom dovodjenja reprezentativaca vasojevica & kuca

Link to comment

Jbt zar taj Đerlek nije bio prije godinu i koliko već predstavljen kao najveći talenat u svojoj generaciji (15-17 godina)? Bezveze, ja sam mislio da će taj za 5-6 godina biti bitan faktor reprezentacije. 

Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

Jbt zar taj Đerlek nije bio prije godinu i koliko već predstavljen kao najveći talenat u svojoj generaciji (15-17 godina)? Bezveze, ja sam mislio da će taj za 5-6 godina biti bitan faktor reprezentacije. 

Istina živa sve. 

 

Čini mi se da mora da malo popravi fizikalije, nije da nije bilo šansi u nekoliko navrata. Al tanko, jako tanko. 

 

Međutim pre pozajmica nego da ga zabastine. 

 

Ovi ostali, sve igumani. Cao Cao 

Link to comment
35 minutes ago, El Patron said:

PRVI FILTER BEZ MILOSTI

Neki od igrača koji ne putuju na Zlatibor su u protekloj sezoni ili bili nosioci igre ili, pak, standardni prvotimci, dok pojedini nisu ni dobili priliku da pokažu šta znaju, a angažovani su tek pre nekoliko meseci kao pojačanja.

To praktično znači da je Milošević sa svojim stručnim štabom započeo veliku rekonstrukciju tima, a prve “žrtve” pravljenja novog tima su: Miroslav Vulićević, Nemanja G. Miletića, Slobodan Urošević, Mark Valijente, Nemanja Nikolić, Armin Đerlek, Goran Zakarić, Dejan Georgijević, Musa Ndžaji i Radivoj Bosić.

Ako se znalo da struka više ne računa na Marka Valijentea, o čemu je Telegraf već i pisao, te Georgijevića, Miletića, Vulićevića, Uroševića (...), veliko iznenađenja svakako predstavlja izostavljanje Gorana Zakarića i Nemanje Nikolića, koji su u protekloj sezoni bili uglavnom standardni u prvom timu.

Ovo je za mene odlicno. Bukvalno SVI igraci koje bih i ja precrtao. Novi PLus za Savu. Posebno Bravo za Subotickog golgetera. Cekaj, fali i Ivanovic na spisku :)

Link to comment

A tek dovođenje ovog "Nije Suma™", je li moguće da je tolika muljačina bila da su usred sezone doveli takvo drvo da mu neće dati šansu nikako, je li on uopšte zaigrao ijednu utakmicu? 

Link to comment

Ako misliš na musu, kukao je kako se mnogo radi ovde. Pa se dva puta povredio i mislim da je odigrao tipa sedam minuta negde. 

 

Prevara teška. 

 

 

Videlo se da Ivanovića, Savudin gotovi, igrao je u završnici dosta

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...