Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

52 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

što zakarić? nije delovao loše prošle sezone

 

 

izgleda savo ima neku viziju

 

Naravno, ovaj pravednik mu se dovoljno puta ukazao u poslednjih par nedelja da bi mogao da zanemari takav znak.

 

Image result for rajo bozovic

Link to comment

Musa je neka kombina ludog ilieva s norveskom, djerlek je bio nevidljiv kad god je dobio sansu plus ima gradju ne previse krupnog djaka prvaka. Zakaric je i imao par solidnih nastupa ali to je otprilike dovoljno za klupu da udje u drugom da unese zivinu

Link to comment

Nije mu rajo menadzer   Savo zeli odbranu iskljucivo sastavljenu od domacih grla, jer planira da manevar i napad popuni seksi strancima

Link to comment
2 hours ago, mozzer said:

Ovo je za mene odlicno. Bukvalno SVI igraci koje bih i ja precrtao. Novi PLus za Savu. Posebno Bravo za Subotickog golgetera. Cekaj, fali i Ivanovic na spisku :)

 

Druže, ja stvarno ne znam koji su to trebali da ostanu. Mogli su na ecipecipec da im raskidaju ugovore, bez šanse da pogreše.

 

Eto, ja bih ostavio ćelavog MIletića i Stojketa. Možda i ona dva klinca, Lazara i Zlatana. Ovo sve ostalo u Rad i Voždovac.

Link to comment

Velika je Jugoslavija, na ovim prostorima rastu talenti kao pečurke. Srećom nema mnogo plaže pa smo sve manje evropski brazilci. 

 

 

E ipak vodi djevreka na pripreme

Link to comment
5 hours ago, El Patron said:

PRVI FILTER BEZ MILOSTI

Neki od igrača koji ne putuju na Zlatibor su u protekloj sezoni ili bili nosioci igre ili, pak, standardni prvotimci, dok pojedini nisu ni dobili priliku da pokažu šta znaju, a angažovani su tek pre nekoliko meseci kao pojačanja.

To praktično znači da je Milošević sa svojim stručnim štabom započeo veliku rekonstrukciju tima, a prve “žrtve” pravljenja novog tima su: Miroslav Vulićević, Nemanja G. Miletića, Slobodan Urošević, Mark Valijente, Nemanja Nikolić, Armin Đerlek, Goran Zakarić, Dejan Georgijević, Musa Ndžaji i Radivoj Bosić.

Ako se znalo da struka više ne računa na Marka Valijentea, o čemu je Telegraf već i pisao, te Georgijevića, Miletića, Vulićevića, Uroševića (...), veliko iznenađenja svakako predstavlja izostavljanje Gorana Zakarića i Nemanje Nikolića, koji su u protekloj sezoni bili uglavnom standardni u prvom timu.

 

 

stvarno iznenađenje zakarić. ulazio u šanse, bio standardan... ne kažem da sam ga gotivio, ali videla se uloga u timu

Link to comment
19 minutes ago, Azdaja said:

Velika je Jugoslavija, na ovim prostorima rastu talenti kao pečurke. Srećom nema mnogo plaže pa smo sve manje evropski brazilci. 

 

 

E ipak vodi djevreka na pripreme

I Musu! Hahahahahahhaha Comedia del Arte... Neka pocne!

 

Edit: Veprich najavio dolazak dvastranca do Utorka :nobles:

Edited by mozzer
Link to comment

pa sava je u komentaru žreba, gde je priznao da njemu tu ništa nije jasno :D i to nam je menađer, izneo nadu da stranci kom 2 dolaze do polaska na zlatibor tj najkasnije sutra, avaj kako od toga nema ništa logično je da povede đevreka i musu kako bi imao dovoljno igrača na treningu a i ostoja ima ugovor do 30 lol

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...