Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

shljive su mi malo preslatke, vishe volim kad sama napravim, ali poshto retko pravim, trpim. a i nema smisla praviti, kad drugi napravio.

ali ovaj zele, uzas. tri po tri, pet po.pet ph34r.gif

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Arkadija said:

Šljive u čokoladi su jedno zlo. Zabranila sam da se to više kupuje. 

Nekada, nekada....je to rahmetli JAT delio putnicima na svim letovima uz obrok ili samo uz sok ili piće na kraćim letovima. Polovina oraha u suvoj šljivi domaćoj takođe a preliveno zaista kvalitetnom belgijskom čokoladom...kao "Šljivočok" ga beše zaštitiše na tržištu. Sve ručno rađeno.

Opasno dobar proizvod bio.

Onda se pojavio "Čokošljiv" po marketima...

 

  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, gospa buba said:

shljive su mi malo preslatke, vishe volim kad sama napravim, ali poshto retko pravim, trpim. a i nema smisla praviti, kad drugi napravio.

 

 

Pa to. Vidim kukaju kako nema šećera, ja reko ma meni i ne treba osim za kafu a tu ću se snaći sa žutim....ionako ne pravim kolače, baš kako kažeš, kad drugi napravio. :D

Link to comment

Ja te žele bonbone sa čokoladom krkam ihahaj, uvek pola pola njih i one plave karamele /najgora navlakuša ikad, nešto ih nema lately?/, ali onaj mehanizam za skidanje celofana me izluđuje.. Msm izborim se, ali... Čemu.. :frust:

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...