Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

Posle one histerije početkom pandemije, ne pada mi na pamet da pravim zalihe, makar crko od gladi. 

Odbijam da učesvujem u toj dekadenciji razuma.

 

 

 

nego...
Jel ima suvog kvasca? :fantom:

  • +1 5
Link to comment

ja sam na poslu, ovo mi javlja drugarica koja je danas slobodna pa rešila da svrati.

Ja imam rezerve hrane do sledećeg petka, posle možemo da se pozdravljamo ili pređemo na korenje.

Link to comment
1 minute ago, renne said:

Nema ni ulja nigde

 

Ima u Rodi kod Zmaja koliko osh za 175 kinti..doduse, bilo bar pre par sati. Mi uzeli litricu..da se ne brukamo.

Link to comment
Nema ni ulja nigde
maksi otona zupancica ima. sad videla.

pitali me kod linde za aplikaciju. jel treba to da imam?

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:



pitali me kod linde za aplikaciju. jel treba to da imam?

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

Da, sada i oni to imaju. Bukvalno je ista kao i za Maxi.

Link to comment

ja danas uzeo katalog gde piše o tome. i, dadoše mi i flajer na tu temu. videh kako lidlovo devojče instalira aplikaciju nekom mom ispisniku.

 

ja nemam pojma kako to funkcioniše. aplikacije, mislim. raspitaću se kod ove moje mlađarije. a i redovno zaborvaljam telefon u kući, autu, u gostima.

 

meni ovo liči na diskriminaciju. ima nas koji smo  van mobitel znanja.

 

EDIT: ono jes' daje ovaj topik u kuhinji i ishrani ali, baš me briga. kupih danas pribor za krečenje za selo. dva velika i 4 mala valjka sa drškama, mreča za ceđenje i teleskopska motka (meni neophodna) za 1300 dinara. i slatke baštenske papuče za gospođu. poljubila me koliko su joj se dopale. narandžasti đon, odozgo zeleno a unutra slatka sitna šara.

Edited by djordje geprat
  • +1 4
Link to comment
14 minutes ago, gospa buba said:



pitali me kod linde za aplikaciju. jel treba to da imam?

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

treba ti, naravno

Link to comment

Instalira se app i pokazes na telefonu, pa imas na odredjene artikle popuste. -20% za mleko, sir, zavisi sta su stavili. 

Ja sam juce naivno otisla u Lidl po bombonjere za vrtic, isuse..... 500 ljudi, sve kase rade, red do frizidera. Sve su pustili unutra, niko ne ceka napolju pa nema ni naznaka koji pakao sledi kad se udje. Popila sam brufen kad sam dosla kuci. Nema ni igracaka, sve razgrabljeno u 12 h.

Edited by fren
  • Hvala 1
Link to comment
11 minutes ago, gospa buba said:

objashnjavaj mi duze i izrazajno, ovo mi nije dosta emoji38.pngol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

 

sad se to zove "objasnjavaj mi " ? :D:fantom:

Link to comment

pa stvarno ljudi, da kopam trazim telefon, da kopam trazim aplikaciju, da mi se zakljucha na pola [emoji38]ol: realno, koliko vredi, ako cu da se akam za 50 dinara po dolasku, to je malo bezveze :dry:

vama nije? :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...