Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Be i Ha

Featured Replies

  • Replies 184
  • Views 14.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Da dodam i ja malo Trebinja          

  • ja trazila gde se kupati u Trebinju,posto od Trebisnjice trnu noge a mi kupamo se po svim rekama i planinskim jezerima na koje naidjemo ali ono je stvarno jako,jako hladno... i nadjem Stapove na Susic

  • Milosh76
    Milosh76

    Jos malo Trebinja

Posted Images

1 hour ago, Boksi said:

inače za taj kraj

ti bas nisi brala kupine nigde drugde osim tamo?

isto ti je svuda..

22 minutes ago, ivy said:

ti bas nisi brala kupine nigde drugde osim tamo?

Nisam, zaista. Posle jedne Crne udovice i nečeg zmijastog, što bi mogao biti poskok, ni prilazila.

Mada

Nije ni to strašno. Gde ih ima ima i seruma. Ali ne bih.

isto ti je svuda...na Fruskoj srecom nemamo nemani ali trnje je isto..

11 minutes ago, ivy said:

isto ti je svuda...na Fruskoj srecom nemamo nemani ali trnje je isto..

Ali imate li draču??? Djavola sa dugačkim trnjem oko kupine? D

imamo dracu ali nije pomesana sa kupinom

Vodiš me u kupine! Ako nešto napadne čuvam ti ledja D

ic a dil D

inace je caj od plodova (ili smenki nisam sigurna sta su) drace dobar kod zaustavljanja dijareje

Edited by ivy

7 hours ago, Kampokei said:

Mene je zacudilo, obnavljajuci gradivo o Bosni, koliko je tamo sacuvano srednjevekovnih, makar kasnije dogradjivanih, tvrdjava (pa i u Doboju). Nisam ni ja bio ni u jednom od ta cetiri grada, a deluju svi zanimljivo. Npr. Bihac ima onu dzamiju kojoj je osnova goticka crkva, i to se bas vidi. Onda reka Una sama po sebi deluje prelepo.

Jedan onako opstiji utisak je da mi se cini da je raspad Jugoslavije ucinio, makar i delom iz nacionalistickih ponuda, da svaka od ovih zemalja malo promisli sta se to vredno skriva u njoj. U Jugoslaviji se, osim Jadrana, turizam svodio manje vise na Postojnu, Bled, Plitvice, Mostar, Ohrid i pokoji veci grad... I sva ta mesta jesu super, ali ima jos mnogo toga sto smo uzimali zdravo za gotovo, tj prakticno nismo primecivali, a sto je lepo, zanimljivo, jedinstveno. Ja npr. pricajuci sa strancima vidim koliko je Vojvodina (pre svega Backa i Banat) fascinantna po svojoj multietnicnosti i multilingvalnosti. Ti imas u Evropi danas da se u jednom gradu govore razliciti jezici, ali da susedna sela u istoj zemlji govore tri, a mozda i vise razlicitih jezika, tesko.

Ja sam rođen u Bihacu a odrastao u Bosanskoj Krupi. Ide ljeto, ako stigneš obavezno svrati u Krupu i pitaj za "adice".

To su rijecna ostrva do kojih dolaziš preko malih drvenih mostića i na svakom imaš malu plažu.

9 hours ago, BWA said:

Ja sam rođen u Bihacu a odrastao u Bosanskoj Krupi. Ide ljeto, ako stigneš obavezno svrati u Krupu i pitaj za "adice".

To su rijecna ostrva do kojih dolaziš preko malih drvenih mostića i na svakom imaš malu plažu.

D

18 hours ago, Kampokei said:

U Jugoslaviji se, osim Jadrana, turizam svodio manje vise na Postojnu, Bled, Plitvice, Mostar, Ohrid i pokoji veci grad...

Visegrad je u SFRJ bio u vrhu po poseti turista.

Sto se tice Be Ha meni licno od kvadrata Zvornik Tuzla Brcko Bijeljina najbolji izbor za turisticki izlet Trsic Banja Koviljaca.

  • 9 months later...

Idem sa zenom u Sarajevo za Uskrs.

Nasli smo smestaj na 5 min od Bascarsije, sa parkingom vrlo povoljno

E sad, nikad nisam bio u Sarajevu, znam osnovne stvari, gde je burek, cevapi, Katedrala, Dzamija, Latinski most.

Svaki savet je dobrodosao, predlagali su mi restoran Dveri kao nesto vredno posete.

Plan je da odemo i do vrela Bosne, mozda Jahorine/Bjelasnice, nismo skijasi 😁

Put preko Loznice je najbolji i najbrzi? Sta videti usput?

Zvornik i podzemni grad Karadjordjevića

8 minutes ago, Milosh76 said:

Sta videti usput?

Inat kuća, otprilike preko puta većnice, ako se dobro sećam...

Lepa priča je u pozadini.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.