September 2, 2025Sep 2 Uhvatio sam Jovanu nešo kratko pre neko jutro u razgovoru sa onom notornom Jovanom Stojković, valjda se tako zove, doktorka velika Srpkinja. Ono je bio razgovor level Informer. Pričale su o tome kako blokaderi pogubno utiču na mentalno stanje nacije. Ti ljudi zaista mnogo imaju da izgube kada padnu sa vlasti.
September 2, 2025Sep 2 Treba ih bukvalno sramniti sve sa zemljom, cim ode ovo zlo na vrhu piramide! Kraj price.
September 2, 2025Sep 2 2 hours ago, TWEN FM said:Treba ih bukvalno sramniti sve sa zemljom, cim ode ovo zlo na vrhu piramide! Kraj price.A ne ne... Slabo je sravnjivanje. Jovana da se vrati da ga pljuga MM za otpis tatinih dugova četvrtkom kao sto je to godinama radila!
September 3, 2025Sep 3 11 hours ago, jorma shparga said:A ne ne... Slabo je sravnjivanje.Jovana da se vrati da ga pljuga MM za otpis tatinih dugova četvrtkom kao sto je to godinama radila! To je samo jedna ideja, moze uvek zesce. Ko je MM?
September 3, 2025Sep 3 Teško je smisliti adekvatnu kaznu za Ćaci novinare. Ona je navikla da je svi preziru, nablajvala se za tri života, ni savest ni pamet joj nisu teret.Naravoučenije: napraviti reprezentativno udruženje i novinarsku licencu, da se teško stiče, a lako gubi.
September 3, 2025Sep 3 1 minute ago, April said:Teško je smisliti adekvatnu kaznu za Ćaci novinare.Ona je navikla da je svi preziru, nablajvala se za tri života, ni savest ni pamet joj nisu teret.Naravoučenije: napraviti reprezentativno udruženje i novinarsku licencu, da se teško stiče, a lako gubi.Не. Направити независно и ефикасно судство.
September 3, 2025Sep 3 5 minutes ago, April said:Teško je smisliti adekvatnu kaznu za Ćaci novinare.Ona je navikla da je svi preziru, nablajvala se za tri života, ni savest ni pamet joj nisu teret.Naravoučenije: napraviti reprezentativno udruženje i novinarsku licencu, da se teško stiče, a lako gubi.Od toga nema ništa.Ako bi se za licencu išlo "duboko" u minuli rad mnoge vedete bi pukle za taj ispit...
September 3, 2025Sep 3 Шта би недостатак такве лиценце онемогућавао? Да се каже било шта на ТВ? Да се потпише текст?
September 3, 2025Sep 3 11 minutes ago, Hamlet Strašni said:Шта би недостатак такве лиценце онемогућавао? Да се каже било шта на ТВ? Да се потпише текст?Ti koji se za to zalažu misle da bi nedostatak te licence značio da neko ne može da se bavi novinarskim poslom.Delulu.
September 3, 2025Sep 3 2 hours ago, Hamlet Strašni said:Шта би недостатак такве лиценце онемогућавао? Да се каже било шта на ТВ? Да се потпише текст?Mislim da takav model postoji u Grčkoj, A grčko novinarstvo je druga dimenzija za nas.
September 3, 2025Sep 3 Bottom LineThere is no licensing requirement for individual journalists in Greece. The oversight and regulation apply to media institutions, not the practitioners. That said, the broader media and legal environment presents important challenges impacting journalistic freedom, independence, and safety.
Create an account or sign in to comment