Jump to content
IGNORED

K1


Grunf

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Kakva je situacija na K1/Kaljuzi? 

Znam da je oduvek tamo bilo problema finansijskih pre svega. Pitam jer kako je Telekom krenuo polako da zavrce slavinu, da li ce ovi da opstanu do kraja godine... :ph34r:

Link to comment

Program im je osiromašio. Samo reprize.

Nije nikad odisao kvalitetom ali su imali mnogo toga premijernog, sad samo reprize repriza. Oseti se da je Telekom zavrnuo česmu.

Link to comment

oni su valjda tako i koncipiralitm program da imaju letnju pauzu(i zimsku). msm budibog snama tv a ne radi preko leta

 

vidim da su pravili neki parti kao proslava druge godine šljake, valjda

  • +1 1
Link to comment

Mislim da ce zavrtanje slavine da se oseti od jeseni. Kad se opet ceo program vrati u pogon. Ne vidim neki prioritet niti im On i ne ide u goste (Kurir, K1, Tanjug). Kad se pogleda Superstar i tu se vidi da situacija, vrte starije filmove vrlo cesto u krug i domace serije su dosta namanjili, nije ko ranije. 

  • +1 2
Link to comment

Sad je DJV prioritet :D

Mada kako sam video (znatiželja jbg :D) kod njega je po ceo dan studijska emisija i samo se smenjuju gosti. Ništa više. Ali ima vremena da i on ubaci Tajnu vinove loze.

Edited by fusion_
Link to comment
On 18.6.2023. at 23:02, DrIlic said:

Mislim da ce zavrtanje slavine da se oseti od jeseni. Kad se opet ceo program vrati u pogon. 

ako se i vrati u obimu u kom je bio

 

navodno kreću od polovine septembra i to samo sa jutarnjim programom

Link to comment
On 18.6.2023. at 23:02, DrIlic said:

Mislim da ce zavrtanje slavine da se oseti od jeseni. Kad se opet ceo program vrati u pogon. Ne vidim neki prioritet niti im On i ne ide u goste (Kurir, K1, Tanjug). Kad se pogleda Superstar i tu se vidi da situacija, vrte starije filmove vrlo cesto u krug i domace serije su dosta namanjili, nije ko ranije. 

Pa, kako da ide, kada je svakog dana na ovim nacionalnim frekvencijama, a i kada ima jedno obracanje , prenose sve vece TV:D

Link to comment
ako se i vrati u obimu u kom je bio
 
navodno kreću od polovine septembra i to samo sa jutarnjim programom

Oni od početka imaju ta "štucanja". Te ajd svi na kolektivni odmor bez plate. Te kreni nešto pa obustavi...



....shiit has hit the fan.
Link to comment
15 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ako se i vrati u obimu u kom je bio

 

navodno kreću od polovine septembra i to samo sa jutarnjim programom

Sta je bilo sa onim stapanjem u Kurir?

Link to comment
Ne bi me cudilo da oni prvi otpadnu i stave kljuc u bravu. Ne vidim im nikakvu svrhu u postojanju, u smislu korist za SNS i prikljuceniju. 

Ma moguće da su oprali pare koje su trebalo da operu i to je to...



....shiit has hit the fan.
Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...